خانه / گوناگون / لابلاز  (Loblaws) چندین فروشگاه خود را تعطیل خواهد کرد!!
Exteriors of the Loblaws Real Canadian Superstore at Don Mills Rd. and Eglinton Ave. East. MAY.26.2004 photo by Fred Lum/The Globe and Mail DIGITAL IMAGE

لابلاز  (Loblaws) چندین فروشگاه خود را تعطیل خواهد کرد!!

شرکت لابلاز  (Loblaws) اعلام کرد که در طول سال آینده، 52 فروشگاه غیر سودآور در سراسر کانادا از جمله سوپر مارکت ها، داروخانه ها و دیگر خرده فروشی ها، بسته خواهد شد.

لابلاز در اوائل سال 2014 بزرگترین شرکت دارویی در کانادا (Shoppers Drug Mart) را خریداری کرد و از آن زمان به یکی از بزرگترین خرده فروشی ها تبدیل شده است.

همچنین لابلاز تعدادی از سوپرمارکت های بزرگ در سراسر کشور از جمله SuperStore،  No Frills و Extra Food را خریداری نموده است.

علاوه بر فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها، بعضی از پمپ بنزینهای وابسته به لابلاز و همچنین مغازه لباس فروشی معروف Joe Fresh نیز بسته خواهد شد.

این حرکت فروش سالانه را تا 300 میلیون دلار کاهش می دهد. با این حال لابلاز می گوید که درآمد خالص 35 میلیون دلار تا 40 میلیون دلار افزایش خواهد یافت.

کل فروش این مغازه در طول سه ماهه بالغ بر 10.54 میلیارد دلار بود که 2.2 درصد از سال گذشته به 10.31 میلیارد دلار رسیده است.

error: