خانه / فرهنگ و هنر / قطع همکاری شبکه سی ان ان با گریفین، کمدین آمریکایی به علت توهین به ترامپ

قطع همکاری شبکه سی ان ان با گریفین، کمدین آمریکایی به علت توهین به ترامپ

شبکه سی ان ان، همکاری‌اش با گریفین بازیگر را که تصویری از سر بریده ترامپ منتشر کرده بود؛ قطع کرد.

بیوگرافی کوتاه گریفین:

کاتلین مری «کتی» گریفین به انگلیسی: (Kathleen Mary “Kathy” Griffin) متولد ۴ نوامبر ۱۹۶۰) بازیگر ، کمدین، مدل،نویسنده و تهیه‌کننده آمریکایی است. وی متولد اوک پارک، ایلی‌نویز است.

همچنین برنده دو جایزه امی و نامزدی جایزه گرمی برای چهار آلبوم کمدیش شده‌است. گریفین از فعالان حقوق دگرباش جنسی مانند ازدواج همجنس‌گرایان و لغو قانون «نپرس، نگو» است.

وی روز  جمعه ۱۲ خرداد در یک نشست خبری از دونالد ترامپ عذرخواهی کرد اما در عین حال اعلام کرد که رییس‌جمهور آمریکا در صدد نابود کردن او است.

کتی گریفین چندی صورتکی خونین از چهره ترامپ به دست گرفته و به رییس جمهور آمریکا تاخته بود.
این کار او خیلی زود با واکنش تند ترامپ و خانواده او روبه‌رو شد. حال گریفین حمایت مالی اسپانسرها و شغل‌هایش از جمله اجرای برنامه پوشش زنده مراسم سال نوی میلادی در شبکه  سی‌ان‌ان را از دست داده است.

گریفین ۵۶ ساله که دو جایزه امی در کارنامه کاری خود دارد در این باره گفت: «گمان نمی‌کردم پس از این حرکت کارم را از دست بدهم و حرفه‌ام به پایان برسد. صادقانه بگویم ترامپ مرا نابود کرد.»

دونالد ترامپ حرکت گریفین در استفاده از آن صورتک را کاری «بیمارگونه» خواند که به خانواده‌اش به ویژه پسر ۱۱ ساله‌اش آسیب زده است. پس از آن پسر بزرگ ترامپ از کارفرمایان درخواست کرد دیگر با گریفین همکاری نکنند.

البته تمام این رویدادها به معنای پایان شوخی‌های گریفین با ترامپ نیست او ضمن تکرار عذرخواهی اعلام کرد که همچنان ترامپ را هدف شوخی‌های خود قرار خواهد داد.

او در ادامه افزود: «آنچه برای من روی داد بی‌سابقه است. رییس‌جمهور و همسر و فرزندان بالغش به شکل شخصی سعی در نابود کردن زندگی من دارند.»

گریفین بیشتر برای استندکمدی و بازی در آثار تلویزیونی شناخته می‌شود اما در چند فیلم سینمایی از جمله «کارآموز»، «ماپت‌ها» و «پالپ فیکشن‌» نیز نقش آفرینی کرده است.

مطلاب مربوط

طلای زنده

یکی از مشکلات جهان امروز، حفظ بهداشت محیط زیست است. کره زمین، پر از آلودگی …

واکسینه بودن برای شرکت در بزرگترین فستیوال موسیقی در اتاوا، اجباری شد

فستیوال بزرگ و محبوب موسیقی Escapade Music Festival (EMF) در اتاوا، و در ماه سپتامبر …