فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین
در این هفته در بخشی از نمودار شما که مربوط به تحصیل، مذهب و تحصیلات و فلسفه و منطق می باشد، قرار دارد که از طریق سفر کردن چیزهایی را یاد می گیرید. بخش عمده ای از موفقیت های شغلی شما وابسته به آموزش و تحصیلات و تجربه می باشد. اما چه آموزش هایی می تواند که کارهای شما را بهبود بخشد؟! به همین دلیل، توسط مسافرت و تحصیلات تکمیلی می توانید نگرش و باورهای خود را نسبت به جهان و اطرافیان تان گسترش دهید، شاید هم اعتقادات جدیدی پیدا کنید؟!

فال هفتگی متولدین اردیبهشت
شما بانک دار زودیاک هستید. در این هفته وارد یکی از بخش های پول می شود، مخصوصا در ارتباط با خانه و پول های دیگران، اموال مشترک و یا گرفتن پولی از دولت و شرکت ها و همینطور شامل ثروت شریک زندگی تان نیز می شود. تعادلی را میان درامد خود و بهره بردن از منابع های دیگران برقرار کنید و ان ها را مورد ارزیابی قرار دهید. مثلا چه ارتباطی با بدهی دارید؟ این خانه نه تنها خانه پول شما است بلکه در ارتباط با جنس مخالف هم می باشد. زندگی عشقی تان چطور است؟ این ها چیزهایی هستند که باید درباره آن فکر کنید.

فال هفتگی متولدین خرداد
در این هفته، در ارتباط با ازدواج، همکاری ها و مشارکت ها فرصتی برای شما می باشد که روابط تان را امتحان کنید و مورد بررسی قرار دهید. به طور مثال، اگر باور کنید دیگران به این دلیل به شما جذب می شوند که شما می توانید کاری براشون انجام دهید این موضوع را واقعا جذب خواهید کرد. در ارتباط با کسانی که نزدیک به شما هستند چه ایده ای دارید؟ چگونه جملات را به پایان می رسانید، هنگامی که در رابطه ای درگیر می شوید…. . این به شما می گوید که اعتقادات اصلی شما نسبت به نزدیکترین مشارکت های تان چگونه می باشد. سعی کنید.

فال هفتگی متولدین تیر
در این هفته نگرش شما نسبت به سلامتی تان چیست؟ ایا به اندازه کافی از خودتان مراقبت می کنید؟ ایا فکر می کنید که می توانید از خوردن غذاهای نامناسب بپرهیزید که بسیار برای سلامتی تان مضر می باشد؟ و در مورد شغل تان چی؟ ایا به اندازه ای که کار می کنید از آن بهره ای می برید؟ چقدر کار می کنید و می توانید خلاق و تولید کننده و کارآمد باشید و قابل افتخار هستید؟ بالاتر از همه این ها این شغل شماست.

فال هفتگی متولدین مرداد
انرژی زیادی برای اوقات فراغت، امور عاشقانه، تئاتر، ورزش ، خلاقیت و بازی با کودکان خواهید داشت. در این هفته می توانید نگرش های عاشقانه و احساسی خود را بررسی کنید. همچنین می توانید رابطه خود را با فرزندان و یا بچه ها را ارزیابی کنید و اما رابطه خودتان با خلاقیت چیست؟ اغلب ما فکر می کنیم که حرفه ای بلد نیستیم و یا حتی برای آن هزینه ای نمی کنیم. اما شما یک فعل هستید نه یک اسم. مهمترین نکته این است که استعدادها و توانایی های خود را مورد ارزیابی قرار دهید که برای شما شادی و خوشحالی به ارمغان می آورد.

فال هفتگی متولدین شهریور
در این هفته فرصت های شگفت انگیزی را برای شما به ارمغان می آید. به گذشته نگاه کنید: روابط شما با خانواده و خانه چگونه هست؟ این دو همیشه به یکدیگر متصل هستند. چه چیزی باعث امنیت و ایمنی شما می شود؟ ایا مرور گذشته برای شما هزینه ای به همراه دارد؟ به عنوان مثال آیا شما گزینه های خود را محدود به اعتقادات و ارزش های والدین خود کرده اید؟ سطح اعتماد بنفس جوانان بر اساس تجربیات آن هاست و هیچ ارتباطی با دستاوردهای فعلی اش ندارد. دیوانه کننده اما صحیح است.

فال هفتگی متولدین مهر
شما نشانه ای از هوا هستید، به این معنی است که شما می توانید با همه ارتباط برقرار کنید، زیرا دقیقا می دانید که چگونه باید این کار ار انجام دهید. در این هفته بدیهی است که اگر با دیگران ارتباط برقرار نکنید نمی توانید با جهان تان ارتباط برقرار کنید. یا شایدم می ترسید که بیش از حد درباره نیازهای خود صحبت کنید، زیرا مردم فکر می کنند که شما آن ها را دور انداخته اید؟! چه ایده هایی برای شما مهم است؟ با چه کسی می خواهید صحبت کنید؟ درواقع چه کسی می خواهد به شما گوش دهد؟

فال هفتگی متولدین آبان
در این هفته وارد خانه به دست اوردن پول نشانه شما می شود. زیرا که در سال ۲۰۲۱ شما پول های بیشتری را کسب خواهید کرد! بیایید نگاهی به نگرش شما نسبت به پول بیاندازیم. نگرش شما به چیزی است که دقیقا زندگی شما را کنترل می کند. اگر فکر می کنید که می توانید به آسانی پول کسب کنید و به همین راحتی هم پول را خرج کنید، سخت در اشتباه هستید. پول باعث نمی شود که شما به زندگی خودتان احترام بگذارید. هنگامی که پولی در دست دارید، برای اهداف خودتان برنامه ریزی کنید. در مورد درآمد خود فکر کنید به شیوه پرداخت خود فکر کنید. هدف تان را تعیین کنید مخصوصا برای سال آینده!

فال هفتگی متولدین آذر
این هفته زمان خوبی برای تاثیرگذاری بر روی دیگران می باشد. شما آذرماه های عزیز بسیار دوستانه و بی نظیر هستید. ایا صادقانه برخورد می کنید؟ ظاهر فیزیکی برای شما بسیار مهم است. نه از لحاظ زیبای بلکه از لحاظ چگونگی لباس پوشیدن و … تاثیر پذیری معمولا در ده ثانیه اول ملاقات رخ می دهد. بعد از آن، آن ها مجبور هستند که طرز تفکرشان را تغییر دهند. ایا عاقلانه است؟ نه ولی همه وقتی با یکدیگر ملاقات می کنند قضاوتی از یکدیگر خواهند داشت. می خواهید که دیگران درباره شما چه قضاوتی داشته باشند؟

فال هفتگی متولدین دی
این هفته فرصتی خواهید داشت تا با ضمیر ناخوداگاه خود ارتباط برقرار کنید. چه احساسی درباره اش دارید؟ با این حال کاری که شما می توانید انجام دهید این است که الگوهای رفتاری خود را شکست دهید مخصوصا الگوهای پایه ای. ما اغلب عاداتی را برای خودمان ایجاد کرده ایم که هنوز با آن ها درگیر هستیم. این شانسی که برای شما فراهم شده ممکن است بدترین دشمن شما باشد. از خودتان بپرسید که چقدر دوست داشتنی هستید و می خواهید دوست داشته باشید؟

فال هفتگی متولدین بهمن
هفته ای مبارک برای شماست زیرا که در نمودار شما اتفاقاتی خواهد افتاد که با عمیق ترین ارزش های خود از جمله روابط با دوستان و گروه های اجتماعی تان آشنایی پیدا خواهید کرد. نگاهی به دوستان و نحوه برقراری ارتباط با ان ها داشته باشید. ایا به اندازه ای که دریافت می کنید پس می دهید؟ یا منتظر هستید که آن ها به سمت شما بیایند؟ ایا زمان ان است که با دوستان تان زمان خوبی را سپری کنید؟ در مورد گروه ها چی؟ کدام گروه ها متعلق به شماست؟ ایا چیزهایی که می خرید ایده آل های شما هستند و یا فقط هزینه پرداخت می کنید؟ هر چی بهتر به این سوالات پاسخ بدهید می توانید در ارتباط با انگیزه های خود در سایرین جستجو کنید.

فال هفتگی متولدین اسفند
در این هفته انقدر نگاه تان به حرفه تان قوی است که و دقیقا کارهایی را که می خواهید انجام می دهید. به این معنی است که هفته ای عالی برای خلاقیت و کسب درآمد برای شماست. فکر کنید که چه پیشرفتی در سال گذشته داشته اید؟ سه سال دیگر به کجاها خواهید رفت؟ چه چیزی را باید شروع کنید؟ به مهارت های جدیدی نیاز دارید یا نه؟ در روز چهارشنبه به سادگی کار می کنیم زیرا که سه شنبه سختی داشته ایم!

مطلاب مربوط

تساوی یک بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره‌جنوبی در مقدماتی جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، …

طرز تهیه آش دوغ

آش دوغ یکی از انواع آش های سنتی و قدیمی ایرانی است که مانند آش …