فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین
این هفته انرژی قوی و طرفداران زیادی دارید. این موضوع باعث خواهد شد که به سفرهای زیادی بروید و تا تحصیلات عالیه پیش بروید. در این هفته تمایل زیادی دارید که به کلاس های جدید و جاهای آموزشی قدم بگذارید، می خواهید که چیزهای زیادی یاد بگیرید! ممکن است این هفته راه های قانونی، پزشکی، رسانه ای و انتشار را بررسی کنید. هر کاری در این مدت انجام می دهید تا دنیای خود را گسترش دهید و با چیزهای فراتر ارتباط برقرار کنید، در واقع حس می کنید که استاد جهان هستید. با این حال، ونوس آتشین در خلاف نشانه شما قراردارد و روابط شما را با همکاران و دوستان نزدیک گرم می کند. انتظار یک سوپرایز را در روز جمعه داشته باشید.

فال هفتگی متولدین اردیبهشت
در خانه پول شما فعالیت های زیادی انجام خواهد گرفت! هر نشانه دو خانه پول دارد و این چیزی که ذکر شد مربوط به بخش درآمد شما نمی باشد بله مربوط به اموال مشترک است یعنی سود مالی به صورت غیر مستقیم به دست خواهید آورد. همچنین به معنای امکان گرفتن وام و یا بیمه و یا حتی گرفتن پولی از یک سازمان است. در این هفته تمام این فرصت های مفید را دارا هستید. همکاران تان از شما حمایت خواهند کرد حتی در روزهایی که تعطیلات است. ممکن است درآمد و یا پول بیشتری را در محیط کاری تان کسب کنید. هفته ای عالی برای رسیدن به اهداف بلند مدت تان می باشد.

فال هفتگی متولدین خرداد
نیاز به خواب و استراحت بیشتری دارید. با وجود این تمرکز شما بر روی مشارکت ها و روابط با دوستان قدیمی تان همچنان ادامه دارد. بیش از حد معمول اجتماعی خواهید شد. دعوت به مهمانی ها، دورهمی ها، شام و تئاتر، موسیقی و رویدادهای ورزشی و کارهای سرگرم کننده را قبول کنید. همه این اتفاقت گفته شد در حال وقوع است و مریخ در بالای نشانه شما قرار دارد و جاه طلبی شما را افزایش می دهد. بنابراین حتی اگر انرژی کم داشتید به اندازه کافی بلند پرواز هستید. به سختی بر روی پروژه ای کار خواهید کرد اما انجامش خواهید داد. و البته ترجیح می دهید که رئیس خودتان باشید.

فال هفتگی متولدین تیر
در این هقته سود و مزایای کمی به دست خواهید آورد. همچنان می خواهید که در انجام کارهای روزانه خود کارآمد و موثر باشید. ممکن است با یکسری تاخیرات در محیط کاری تان مواجه شوید و حتی دچار اشتباهاتی شوید. فقط لبخند بزنید و سعی کنید تحمل کنید. با این حال، علاقمند به رفتن به سفرها و در جستجو فرصت های انتشار، رسانه، پزشکی و قانون هستید. همچنین می توانید از تعمیرات نیز لذت ببرید. در حقیقت در این هفته روز جمعه به صورت غیر منتظره در خانه سرگرم خواهید شد زیرا که اتفاقات غیر منتظره ای رخ خواهد داد. ممکن است که مجبور باشید که کارهایی انجام دهید که مطابق با خواسته های دیگران باشد. چه خوب است به سمت آن بروید.

فال هفتگی متولدین مرداد
هفته ای اجتماعی برای مردادماهی های عزیز است! از نظر اجتماعی همچنان مشغول هستید! ارتباط شما با بچه ها بسیار عالی و قدرتمند است! از حوادث اجتماعی، هنر، اجرای موسیقی، تئاتر، حوادث ورزشی و وقت گذراندن با دوستان تان لذت خواهید برد. برکت خاصی از دوست داشتن وارد زندگی تان خواهد شد، قدر این برکت را بدانید و شکرگذار باشید. شما از زندگی خود راضی هستید و دوستش دارید و یا حتی مسیر کاری تان را دوست دارید زیرا چشم های شما محیط جدید روزانه را به شکل دیگر می بیند. به همین دلیل متوجه عشق خواهید شد که جهان اطراف تان سرشار از عشق است. درست است این موضوع ذوق برانگیز است. و این موضوع که زیبایی در چشم ناظر است کاملا صحیح می باشد.

فال هفتگی متولدین شهریور
این هفته بر روی خانه و خانواده و زندگی شخصی تان تمرکز دارید. اما ممکن است همه چیز در خانه با تاخیر رخ دهد و یا مخصوصا زمانی که می خواهید با مشکلات گذشته برخورد کنید. مریخ خلاف نشانه شما قرار دارد، به این معنی است که باید در برابر دیگران صبور باشید زیرا که ممکن است برای شما آزاردهنده باشند. ماه قبل گذشت اما همچنان تحت فشار هستید. خوشبختانه، از نظر وضعیت مالی شرایط خوبی دارید! در این هفته اموال و دارایی به سمت شما جذب خواهد شد. فرصت های مالی زیادی خواهید داشت. توانایی شما در مذاکرات مالی عالی خواهد بود. ممکن است در این هفته تمایل داشته باشید که به فروشگاه ها بروید و چیزهای زیبا برای خود و خانواده خریداری کنید. عالی است!

فال هفتگی متولدین مهر
این هفته همچنان مشغله های شما ادامه خواهد داشت. خوشبختانه، می توانید از زمان خودتان بیشترین بهره را در اجتماع ببرید. در این هفته رفتن به سفرهای کوتاه اجتناب ناپذیر است و همینطور در کنار دوستان تان که مدت هاست آن ها را ندیده اید لذت خواهید برد. یکی از دلایلی که شما سخت کار می کنید زیرا که می خواهید اولین نفری باشید که برنامه های خود را میان همکاران تان پیاده سازی می کنید و دیگران نیز به شما کمک می کنند. در هر کاری که انجام می دهید به خودتان افتخار خواهید کرد، و پاداش دلپذیری برای شما تعیین شده است. در همین حال، زمان خوبی برای خرید لباس ها و چیزهای زیبا برای خودتان می باشد. حتما این کار را انجام دهید! این مهم است که احساس خیلی خوبی داشته باشید. و بر همه چیز تاثیر خواهید گذاشت.

فال هفتگی متولدین آبان
جای تعجبی ندارد که در این هفته نیز تمرکز شما بر روی موقعیت مالی تان افزایش می یابد. زیرا شما اکنون وارد یک پنجره ۱۲ ماهی شده اید که درآمد تان رو به افزایش است. بله انتظار افزایش درآمد داشته باشید! حتی اگر کار نکنید احساس ثروتمندی به دلایل دیگر دارید. امور عاشقانه برای بسیاری از شما آبان ماهی ها رخ می دهد. (سبک شما بسیار دوست داشتنی و گرم است.) کاری انجام ندهید که بعدا موجب پشیمانی تان شود. در این هفته احساس سرگرمی، بازیگوشی و ماجراجویی دارید مخصوصا در فعالیت و کارهای ورزشی. ممکن است در این هفته با کسی رقابت کنید. به طور طبیعی این انرژی که دارید را به هیچ وجه نمی توانید بیان کنید.

فال هفتگی متولدین آذر
همه چیز برای شما در این هفته خوب پیش می رود زیرا که عطارد عقب نشینی می کند و مشتری خوش شانس همه در نشانه شما قرار دارند. درسته که عقب نشینی عطارد دیوانه کنندس! به همین دلیل ممکن است که قرار ملاقات ها و یکسری چیزها را از دست بدهید و با دیگران اشتباه ارتباط برقرار کنید. به همین دلیل است که با یکسری از دوستان خود که در گذشته بوده اند تماس گرفته اید. این هرج و مرج هایی که برای شما به وجود آمده است بخاطر بازسازی و یا دید و بازدید مهمان ها به منزل شما می باشد. ونوس به شما کمک می کند تا از بودن در کنار دوستان تان لذت ببرید و روابط گرم و صمیمانه ای با ان ها برقرار خواهید کرد. در واقع حتی یک دوست می تواند به عشق شما تبدیل شود.

فال هفتگی متولدین دی
در این هفته دو چیز در شما تاثیر خواهد گذاشت. از سمتی می خواهید که همه چیز را پنهان کنید. در این هفته ترجیح می دهید که خودتان تنها و پشت پرده کارهای تان را انجام دهید. (در حقیقت انجام تحقیقات در این هفته خیلی برای شما خوب است) با این حال ونوس و مریخ در خلاف هم هستند. مریخ تمام ارتباطات شما را با دیگران بسیار تصریح می کند. حتی باعث می شود شما مشغول شوید. دیگران ممکن است با ایده های شما به شدت مخالفت کنند و حتی سعی کنند که شما را قانع کنند. برای دوستانی که شغل شان بازاریابی، آموزش، نوشتن و بازیگری است زمان مطلوبی خواهند داشت. در ضمن ونوس شرایط مناسبی برای برقراری ارتباط با همکاران و رئیس و افراد خاص برقرار خواهید کرد. حتی دیگران به دنبال مشاوره شما می گردند.

فال هفتگی متولدین بهمن
دوستان قدیمی مجددا به سمت شما می آیند و با شما ارتباط برقرار خواهند کرد. این موضوع به دلیل مسائل ها و حتی رفتن به سفرهای گاه به گاه شما می باشد. (قطعا می خواهید که در این هفته لذت ببرید.) ممکن است با یکی از دوستان تان کار گروهی را آغاز کنید و باعث رشد شخصیتی شما شود و این را کشف خواهید کرد. از زمان تان برای بودن در گالری های هنری لذت خواهید برد. از این همه زیبای قدردانی خواهید کرد. حتی افرادی که نامعمول هستند از شما درخواست خواهند کرد. (خوب چیز جدیدی وجود ندارد!) در این هفته شما خرید خواهید کرد و تمایل زیادی برای انجام این کار دارید. اما می خواهید که از خودتان در برابر هزینه هایی که از دست داده اید، محافظت کنید.

فال هفتگی متولدین اسفند
همچنان یک زمان قدرتمند برای شماست زیرا که سیاره ای در نشانه شما قرار دارد که باعث می شود در دید رئیس و همکاران و افراد خاص، خاص جلوه کنید. همه فکر می کنند که شما می توانید در آب راه بروید! در واقع این فقط اول کار است تا دوازده ماه آینده شما فوق العاده دیگران را تحت تاثیر قرار خواهید داد و همکاران و دوستان تان با کادو و سوغاتی در راه شما می آیند. اتفاق غیرمنتظره ای در روز جمعه رخ خواهد داد! امیدوارید که هدیه و یا سودی از سمت کسی برای شما باشد؟ تا ماه آینده به دلیل اینکه مریخ در نشانه شماست انرژی زیادی دارید که کارهای خود را انجام دهید و به اهداف تان برسید!

مطلاب مربوط

فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین هفته ای حادثه آمیزی برای شماست زیرا که هم ونوس و …

فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین تا هفته آینده، زندگی تان با سرعت زیادی سپری می شود. …