فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین
سوالی وجود ندارد برای اینکه چه کسی راننده است. خود شما هستید! زیرا که خورشید انرژی شما را افزایش می دهد و شما را در برقراری ارتباط با دیگران کمک می کند. این زمان بسیار قدرتمندی برای شماست که به دنبال اهداف خود باشید زیرا نیرویی شما را یاری می دهد. تمایل دارید که راه خود را طی کنید و دیگران با شما همکاری کنند. البته که مریخ حاکم بر خانه برقراری ارتباطی تان می باشد، می توانید همه را متقاعد کنید که با ایده های شما موافقت کنند یا حتی آن ها را مخالف با خود قرار دهید؟ این توانایی نیرومند برای بیان ایده های تان تا اواسط ماه همچنان ادامه دارد.

فال هفتگی متولدین اردیبهشت
در حال حاضر دو تاثیر متضاد در نشانه شما وجود دارد. خورشید از شما میخواهد که از مشغولیت های دنیای روزانه خود بیرون بیایید و کارهای خود را برای امسال اولویت بندی کنید. به این معنی است، زمان عالی برای شناسایی اهداف آینده می باشد. برای انجام کارهای تان تلاش کنید زیرا که عطارد و ونوس باعث می شود که دیگران به سمت شما جذب شوند، مخصوصا افراد جوان و افراد هنرمند و خلاق. (در حقیقت، روابط با دیگران بسیار خوب پیش می رود حتی یکی از روابط شاید به رابطه عاشقانه تبدیل می شود.)

فال هفتگی متولدین خرداد
این هفته، دوستان تان و گروه ها بصورت خاصی برای شما مهم هستند، به همین دلیل است که می خواهید نقش خود را در زندگی تان بررسی کنید. زمان عالی برای گردش های اجتماعی و مطالعه با افرادی است که با آن ها ارتباط برقرار کردید زیرا که بازتابی از خودتان هستند. زیرا که عطارد در حال حاضر در بالای نشانه شما قرار دارد، ممکن است اکنون بیشتر با گروه ها و باشگاه ها سروکار داشته باشید. مطمئنا، رئیس و افراد دیگر به شما گوش می دهند، به همین دلیل است که زمان عالی برای به اشتراک گذاشتن نظرات تان می باشد. چرا از آن ها نمی پرسید چه کاری باید انجام دهید که از دید آن ها موفق باشید؟

فال هفتگی متولدین تیر
بر روی درآمدتان تمرکز کرده اید زیرا سیاره حاکم بر نشانه شما بر روی موقعیت اجتماعی شما تمرکز کرده است. دیگران بسیار شما را تحسین می کنند! از این فرصت استفاده کنید و این موضوع به شما قدرت می بخشد. این یک هفته عالی برای مطالعه کردن، ادامه تحصیل است زیرا که مشتاق یادگیری هستید. به مکان های خارجی خواهید رفت، با قانون و فلسفه و سیاست برخورد خواهید کرد. نه تنها که دیگران به آن چه می گویید گوش خواهند کرد و البته باید گوش کنید که آن ها نیز چه حرفی برای گفتن دارند و باورهایی که با باورهای شما متفاوت است برای شما جذاب می باشد. به همین دلیل است که رابطه عاشقانه با شخصی متفاوت برای شما بسیار جذاب است!

فال هفتگی متولدین مرداد
بی قرار هستید و می خواهید که هیجانی وارد زندگی تان شود. می خواهید که چیزهای جدیدی ببینید، با افراد جدیدی ملاقات کنید و چیزهای جدیدی را کشف کنید. برخی از شما، به همان انداره مشتاق خواهید بود که در خانه بمانید و به مطالعه کردن بپردازید، بنابراین ملاحظات جدید و مفاهیم جذاب تفکر را به ست خود جذب خواهید کرد. معیار مشترکی که در تمام خواسته های تان دارید این است که می خواهید دنیای خود را گسترش دهید و تجربه جدیدی از زندگی را به دست آورید. این نیز به این معنی می باشد که زمان عالی برای اموال مشترک، ارث و تحقیقات مالی است. هر چیزی که برای شما کشف شود، عالی است. روابط زناشویی به شما قدرت خواهد بخشید.

فال هفتگی متولدین شهریور
این یک هفته پر محصول برای شماست زیرا که شما راننده هستید. می توانید از این شرایط استفاده کنید. زمانی که انگیزه دارید، انگیزه تان موجب تمرکز تان می شود و شما را تشویق می کند و این تشویقات موجب نتایج عالی می شود. اما همه این ها با ذهن و انرژی و انگیزه شما ایجاد می شود. جاه طلبی که برای رسیدن به اهداف خود دارید بسیار قوی است به همین دلیل است که سخت تلاش می کنید. تنها نکته ای که وجود دارد این است که (برای آنچه که انجام می دهید، اعتبار می خواهید.) می خواهید که با همکاران تان به صورت تیمی کار کنید. کاری که باید انجام دهید این است که منافع خود را با کارهای خودتان تنظیم کنید. از انجایی که دیگران نیز به شما کمک خواهند کرد پس به هر چیزی که می خواهید خواهید رسید.

فال هفتگی متولدین مهر
خورشید شما را مجبور می کند تا با یک محور قوی ارتباط برقرار می کند. خورشید شما را تشویق می کند و به شما شجاعت می بخشد، شما به دنبال مصالحه و راه هایی برای برقراری ارتباط می باشید. عدالت برای شما بسیار مهم است. (نماد شما به معنی عدالت است.) به همین دلیل است که شما نزدیکترین روابط خود را ارزیابی می کنید و نقش آن ها را در زندگی تان بررسی کنید. به همین دلیل در بخش دیگر، می خواهید که به سفر بروید و به دنبال ماجراجویی هستید.

فال هفتگی متولدین آبان
کار کردن زمینه شما در این هفته است. نه تنها که کار می کنید بلکه در حال مطالعه کردن نیز هستید. می خواهید که هوشمندانه کار کنید، که به این معنی است می خواهید سخت کار کنید. کارهایی را که انجام می دهید میبینید. به کارهای روزانه خود نگاه کنید. می توانید تغییراتی را ایجاد کنید تا کارهای بیشتری را بتوانید انجام دهید. تا به خوشبختی و ارامش برسید. امکان پذیر است. مطالعات نشان می دهد که مردمان اروپا ۲۵۸ ساعت در سال کمتر از آمریکایی ها کار می کنند، ولی بیشتر تولید می کنند! ظاهرا، سه ساعت اول روز بیشترین تولید کننده هستند. سعی کنید که با آرامش تمام اختلافات را حل کنید.

فال هفتگی متولدین آذر
این هفته بسیار سرگرم هستید. می خواهید که آزاد باشید. (مطمئنا نمی خواهید کسی باشید که واقعا نیستید.) دراین مدت به طرز وحشتناکی ترجیح می دهید که خود واقعی تان باشید و این هم زمان عالی است برای اینکه اطرافیان تان را بهتر بشناسید. یکی از دانشمندان می گوید، زندگی که غیر ممکن است ارزش ندارد. یکی از چالش هایی که در این هفته با آن مواجه هستید این است که مریخ در مقابل نشانه شما قرار دارد و تا اواسط ماه ادامه دارد، و این موضوع باعث خواهد شد که با دیگران درگیر شوید. (شما ترجیح می دهید که رک باشید.)

فال هفتگی متولدین دی
می خواهید که در خانه پنهان شوید و زیر یک پتو در جایی دنج تماشا کنید و چیزهایی را بخورید! نمی خواهید؟ (مخصوصا برای دیدن برنامه ی خاص تلوزیونی) شما به گذشته خود بسیار فکر می کنید و دلتنگ هستید. خاطرات خانوادگی تان را به یاد می آورید تا جایی که می خواهید از آن ها استفاده کنید و با دیگران بحث کنید، شاید حتی وارد بخش حرفه ای خود کنید. به دنبال افرادی باشید که با شما صحبت می کنند زیرا نیاز دارید که ایده های خود را با کسی مثل خواهر و برادر و یا بستگان تان و حتی همسایگان تان درمیان بگذارید. حتما امتحانش کنید آیا چیزی برای از دست دادن دارید؟

فال هفتگی متولدین بهمن
همچنان سرتان شلوغ است و حوصله تان سر نخواهد رفت. هر چند که سرعت زندگی شما در حال افزایش است اگر می توانید به یک تعطیلات بروید. تعطیلاتی که دوست دارید. شاید بتوانید که سفر کوتاهی را با کار خود ادغام کنید؟ اکنون چیزی مشخص است که شما مشتاق برقراری ارتباط با دیگران به صورت مستقیم هستید. این برای شما مهم است که با شخصی هم معیار باشید. یکی از دلایلی است که دوستان تان را ارزش گذاری می کنید. تامل نکنید و با دیگران رک باشید و امیدها و ترس های تان را با آن ها به اشتراک بگذارید. (نگران نباشید، همه ما آن ها را داریم. بعضی از ما فقط بهتر از دیگران مشکلات را پوشش می دهیم.) اما شما این را می دانید.

فال هفتگی متولدین اسفند
عطارد در نشانه شماست و چیزهای زیادی برای گفتن دارید، و خوشبختانه، به دلیل اینکه ونوس همچنین در نشانه شماست، هر آنچه که می گویید باعث جذب شما خواهد شد. دیگران می خواهند که به شما گوش کنند و می خواهند که با شما مشارکت کنند. خوب این موضوع به نوبه خود خوب است زیرا که باعث برقراری ارتباط زیاد با دیگران خواهد شد. زمان عالی برای لذت بردن به همراه دوستان و بستگان تان می باشد. زمانی که ونوس در نشانه شماست همیشه باعث لذت بردن در کارهای تان می شود. ساعات خوشحال کننده ای خواهید داشت.

مطلاب مربوط

فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین زمان لذت بخشی برای شماست زیرا که عطارد و ونوس هر …

فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین هفته ای قدرتمند برای شماست زیرا که عطارد و ونوس هر …