فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین
یک انرژی سنگین در این هفته برای شما وجود دارد که شما را جذاب می کند. روابط رمانتیک تان عالی تر از هر وقت دیگر پیش می رود زیرا که انرژی زناشویی تان فراتر رفته و تبدیل به یک عشق معنوی شده است. به شخصی علاقمند می شوید و عشق جدید در این هفته برای شما پیش می آید. به نظر می رسد که ستاره ها این موارد را برای شما در نظر گرفته اند. در این هفته تمایل زیادی دارید که در ارتباط با موضوعات عمیق و معنا دار بحث کنید. همچنین در این هفته می توانید پول و ثروت را از منابع دیگران به سمت خود جذب کنید. شریک عاطفی و یا همسرتان برای شما سودمند است و یا ممکن است ارثی را به دست آورد که شما هم بهرمند می شوید. فقط بگویید متشکرم!

فال هفتگی متولدین اردیبهشت
در این هفته، برج عقرب – عطارد، ونوس و مشتری به صورت مستقیم در مقابل علامت شما هستند. تمرکز شما بر روی نزدیک ترین روابط مشارکت ها و دوستی هاست. ونوس در مقابل نشانه شما در حال حاضر قرار دارد که به این معنی است که بهترین موقعیت را برای ایجاد هر گونه رابطه برای شما فراهم می کند – حتی این رابطه ممکن است یک رابطه خوب با دشمن تان باشد. در واقع تعادل مناسبی بین شما و شخص دیگر برقرار است. مکالمات تان در این هفته گرم و صمیمی خواهد بود

فال هفتگی متولدین خرداد
سیاره های سه تایی در برج عقرب در بخشی از نمودار شما قرار گرفته اند و با شغل، سلامتی و روابط تان با حیوانات مرتبط است. در این هفته کمی نگران مسائل عملی هستید زیرا که بهترین زمان برای بحث و به توافق رسیدن با دیگران می باشد. ارتباطی که با همکاران و رئیس تان دارید عالی است. از نظر سلامتی هم در بهترین حالت قرار دارید، و در ارتباط با تغییراتی که قصد اعمال آن ها را دارید احساس اعتماد می کنید. هفته ای خوب برای انجام کارهای ذهنی است. و تکنیک های عالی را پیدا خواهید کرد. زیرا که به جزئیات توجه ویژه ای دارید و به کار می برید. در این هفته می خواهید که هر کاری را تا جایی که می توانید کامل انجام دهید و برنامه ریزی را به همراه جزئیات دوست خواهید داشت.

فال هفتگی متولدین تیر
در حال حاضر یکی از خوش شانس ترین نشانه های زودیاک هستید زیرا که سیاره های سه تایی برج عقرب در بخشی از نمودار شما که مربوط به مسافرت، مهمانی، داستان های عاشقانه و رمانتیک، هنر و تئاتر، ورزش و کارهای سرگرمی است می رقصد. چالش شما این است که در این زمان ها، زمانی را پیدا کنید و به کتاب خوندن اختصاص دهید. دوست دارید که بیشتر با دیگران ارتباط برقرار کنید زیرا که ایده های خلاق و جالبی دارید. همچنین در این هفته از خواندن، نوشتن و بازی کردن لذت خواهید برد. ونوس مهمانی ها، فعالیت های اجتماعی و مذهبی را گسترده تر می کند. از شام و ناهار و صحبت های جذاب نیز لذت خواهید برد.

فال هفتگی متولدین مرداد
تمام این فعالیت ها در برج عقرب نشانه این است که در حال حاضر زمان بیشتری را با خانه و خانواده سپری خواهید کرد که بسیار عالی است. ممکن است خانه تان را تعمیر کنید و یا در ارتباط با بهبود وضعیت خانگی بحث هایی را در پیش داشته باشید. در این هفته ممکن است برای خود و دیگران و حتی خانه تان چیزهای زیبا خریداری کنید. در سال آینده، موقعیت خانگی و املاکی تان برای شما سودآور خواهد شد. اگر جایی را اجاره می کنید بزرگتر، غنی تر و زیباتر خواهد بود. هر چیزی که هست بهبودی برای وضعیت خانه تان وجود دارد که باعث شادی جو خانوادگی تان خواهد شد. اعضای خانوادگی تان با یکدیگر سخاوتمندتر و مهربان تر خواهید شد. این چیزی است که همه ما دوست داریم!

فال هفتگی متولدین شهریور
خورشید اکنون از شما می خواهد که به اموال و جریان نقدینگی تان نگاهی بیاندازید. سیاره های برج عقرب روی مسائل متفاوتی متمرکز هستند. سبک ارتباطی شما را برجسته می کند. این سیاره ها می خواهند که بر روی عادات روزانه خود بیشتر تمرکز کنید. هر کاری که هر روز انجام می دهید، یا هر جا که هر روز می روید، با هر کسی که صحبت می کنید، و یا افرادی که به حرف های شما گوش می دهند. زیرا که جهان اطراف تان با دید و نگرش شما ایجاد می شود که این بسیار مهم است که هر کاری انجام می دهید. افرادی که هر روز با آن ها سر و کار دارید روی شما تاثیر زیادی دارند. که در نهایت بر روی آینده شما هم موثر است.

فال هفتگی متولدین مهر
برج سه گانه عقرب از عطارد، ونوس و مشتری شما را متوجه سلامتی و درآمد می کنند. ممکن است ایده های پول ساز خیلی خوبی را داشته باشید. با شخصی در ارتباط با کسب درآمد، شغل و یا جریان نقدینگی تان صحبت هایی خواهید داشت. مطمئنا پول را به سمت خود جذب می کنید – اما باید در هزینه های تان احتیاط کنید. (زیرا که ونوس چیزهای زیبا و ظریف را دوست دارد که گران قیمت هستند.) خوشبختانه مشتری خوش شانس درآمدتان را افزایش می دهد. بله جریان نقدینگی تان مثبت است.

فال هفتگی متولدین آبان
وارد جهان پنهانی از برج عقرب می شوید که در چشمان شما مانند گردباد است! با وجود عطارد در نشانه شما زمان عالی برای بیان کردن دیدگاه های تان می باشد. این هفته زمان خوبی برای صحبت و گفتگو می باشد. ممکن است به درون خود رجوع کنید و بخواهید که خودتان را بررسی کنید. عطارد باعث می شود که پروژه ای را برای بار دوم مجدد شروع کنید. ونوس راه هایی را فراهم می کند که در برخوردهای تان جذاب تر و با سیاست تر باشید. از سرگرمی با دوستان تان در این هفته لذت خواهید برد. مشتری اطرافیان و پول را به سمت شما جذب می کند و بعد معنوی تان را افزایش می دهد. شما یک چرخه رشد را شروع می کنید که ثروت مند خواهید شد. هیچ زمانی مثل این زمان برای شما مطلوب نیست.

فال هفتگی متولدین آذر
خورشید در این هفته به محبوبیت شما با دوستان می افزاید و در باشگاه ها، سازمان ها و گروه ها بیشتر رفت و آمد خواهید داشت. همچنین شما را تشویق می کند که اهدافی را برای خود تعیین کنید. (شما نشانه ای از آینده هستید و اهداف حیاتی برای بقای شما مهم است.) با این حال، فعالیت هایی در بخش مخفی برج عقرب رخ می دهد. اسراری وجود دارد. به این معنی است که ممکن است رابطه ای عاشقانه مخفی ایجاد شود و یا کارهای مخفیانه انجام دهید. این بخش پنهان نمودار شما با معنویت همراه است. در این هفته گاهی اوقات به چیزهای فلسفی فکر خواهید کرد زیرا که شما فیلسوف زودیاک هستید.

فال هفتگی متولدین دی
همه را تحت تاثیر خود قرار می دهید! این خوب است که شما دوست دارید که تصویر خوبی از خودتان به جای بگذارید. با این حال، بخش دیگری از نمودارتان، اسیر سیاره های برج عقرب هستید و محبوبیت شما را افزایش می دهد و دوستان زیادی را پیدا خواهید کرد. (یکی از دوستان به معشوقه تان تبدیل خواهد شد.) از بودن در کنار افراد جوان لذت ببرید. گروه ها و جمع هایی باعث می شوند که شما خوشبین باشید و انرژی مثبت بگیرید. در این هفته شما یک برنده واقعی هستید. واقعا هم همینطور است.

فال هفتگی متولدین بهمن
به او نگاه کنید (منظور بهمن ماهی هاست.) جمع بندی بسیار شاد و خرمی از برج عقرب در بالای نمودار شما قرار دارد! طبیعتا خورشید همچنان سفر، تحصیل و آموزش را به سمت شما جذب می کند. با این وجود، عطارد با قدرت زیاد شما را تشویق می کند که برای زندگی حرفه ای خود برنامه ریزی کنید. همچنین راه را برای صحبت کردن با رئیس، افراد خاص و والدین تان هموار می کند. در ضمن، ونوس شرایط تجاری مطلوبی را برای شما به ارمغان می آورد. افرادی که اعتبار زیادی دارند به شما علاقمند خواهند شد. (در حقیقت عشق جدیدی با یک رئیس ممکن است شروع شود.) و البته مشتری خوش شانس همچنان بر روی نمودار شما قرار دارد که اعتماد به نفس تان را بالا می برد و باعث می شود که سر خود را بالا بگیرید و حرفه و موقعیت اجتماعی تان را به خوبی پیش ببرید. چشم های جهان بر شماست!

فال هفتگی متولدین اسفند
سیاره های برج عقرب می خواهند که شما دنیای خود را گسترش دهید! خانه تان را ترک کنید و پیاده روی را شروع کنید. انقدر به پیاده روی ادامه دهید که به فرودگاه برسید. پرواز کنید و به هاوایی برسید. آنجا بمانید. عطارد می خواهد که شما مطالعه کنید و چیزهای جدیدی یاد بگیرید و کشفیات جدیدی داشته باشید. ونوس آگاهی شما را از طریق برخورد با چیزهای گران قیمت، مناظر خیره کننده، کشورهای دیگر یا هدایای خلاقانه سایر فرهنگ ها افزایش می دهد. همچنین ونوس می خواهد که در این هفته به سفرهای طولانی مدت بروید و با شخصی روابط عاشقانه ای شروع کنید که بسیار لذت بخش است. طبیعتا مشتری فرصت هایی را برای شما به ارمغان می آورد که تمام امکانات برای شما فراهم خواهد شد. به این مکان ها بروید.

مطلاب مربوط

فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین هفته ای حادثه آمیزی برای شماست زیرا که هم ونوس و …

فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین تا هفته آینده، زندگی تان با سرعت زیادی سپری می شود. …