فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین
متولدین این ماه افرادی با ذوق و سلیقه بوده و عموماً رفتار مسالمت‎آمیز دارند. این افراد طالع و بخت خوبی دارند، به شرط آن كه همت خود را به کار گیرند اینان عموماً افرادی مهربان و بخشنده بوده و اگر چیزی را از دست بدهند، باز به دست می‎آورند. تا چهار هفته آینده، زمان درخشش شماست! این اتفاق یکبار در سال رخ می دهد. مراقب آنچه می گویید و آنچه را که انجام می دهید باشید و باید صبور باشید.

فال هفتگی متولدین اردیبهشت
می خواهید از نظرها پنهان باشید و یا بیشتر همه چیز را خصوصی کنید. زیرا که می خواهید تامل کنید تا بتوانید برنامه ریزی کنید. در کل روش خوبی است. به این موضوع فکر کنید که امسال چه چیزهایی در مقابل شما قرار خواهد داشت. ایا می خواهید که نسبت به سال گذشته متفاوت تر باشید؟ اگر بله، چقدر؟ ایا می خواهید چیزی را شروع کنید که باعث ایجاد تغییراتی تا ۲ الی ۵ سال آینده شود؟ مهمترین اتفاقی که در افق فکری تان می افتد چه خواهد بود؟

فال هفتگی متولدین خرداد
شما چهار هفته آینده را دوست خواهید داشت زیرا که بسیار محبوب خواهید بود! انتظار داشته باشید که با دیگران تعامل داشته باشید به باشگاه ها، انجمن ها و گروه ها بروید. ممکن است به عنوانی رهبری یک گروه را به عهده بگیرید. این همان پنجره زمانی است که بهترین زمان در تمام طول سال است که امیدها و ارزوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. زیرا اگر ایده های خود را با دیگران درمیان بگذارید بازخورد خوبی را دریافت خواهید کرد، که می تواند بسیار مفید باشد. در اواسط هفته با دیگران صبور باشید.

فال هفتگی متولدین تیر
خوش به حال شما! تا چهار هفته آینده برای شما بسیار مطلوب است. به سمت شما جذب خواهند شد، همه چیز مطلوب خواهد بود! رئیس، والدین و افراد خاص شما را تحسین خواهند کرد. بدیهی است که این زمان برای اعتصاب شماست. از این مزیت استفاده کنید! زمان خوبی برای پیشرفت است و درهای زیادی برای شما باز خواهد شد. این مزیت را از دست ندهید که فقط یکبار در سال رخ می دهد. در میانه های هفته شما درمیان خواسته های خانواده و شهرت و کارتان قرار خواهید گرفت.

فال هفتگی متولدین مرداد
تا چهار هفته آینده می خواهید که جهان خود را بیشتر کشف کنید – ممکن است از طریق سفر باشد. می خواهید که افق های فکری و دیدتان از طریق مطالعه، تجربیات جدید، دیدار با افراد با فرهنگ های مختلف و پاسخ به سوالات بزرگ گسترش دهید. زمان عالی برای ثبت نام در دوره ها است. در دنیای روزمره، کارهای متفاوتی را در این هفته انجام خواهید داد. از رستوران های محلی بازدید کنید. در شهر خود بگردید. به مکانی بروید که بتوانید چیزی یاد بگیرید. در برابر حوادث در اواسط هفته محتاط باشید.

فال هفتگی متولدین شهریور
ممکن است طی چهار هفته آینده درگیر مسائل بیمه، مالیات، ارث، اموال مشترک شوید. و در این طول این چهار هفته بسیار درگیر خواهید بود. اگر چنین است، راه حل های خوبی خواهید داشت! به این دلیل است که بسیار هوشیار هستید (حتی از لحاظ زندگی زناشویی) و در برابر هر گونه مشکل سریع واکنش نشان می دهید و برای حل کردن آن اقدام خواهید کرد. به خصوص در ارتباط با درگیری ها ی خانوادگی. اگر مشکلی باشد احتمالا تا پایان هفته حل خواهد شد. خوشبختانه ونوس رابطه شما را با همکاران و دوستان تان ترویج می دهد، به همین دلیل است که ممکن است مجددا با شرکای سابق خود دیدار داشته باشید.

فال هفتگی متولدین مهر
شما در حال ورود به پنجره چهار هفته ای هستید که خورشید در خلاف نشانه شما قرار دارد. در این زمان تمرکز شما بر روی شرکا، دوستان نزدیک و همسرتان می باشد. نه تنها که علاقه شما به این روابط افزایش می یابد بلکه فرصت ویژه ای است که نقش خود را در این روابط پیدا کنید. بدیهی است که فرصتی دارید که سود زیادی به دست آورید چرا که به دنبال راهی برای بهبود بودجه تان هستید. در اواسط هفته صبور باشید.

فال هفتگی متولدین آبان
اخیرا، در زندگی تان بازی گوش بوده اید، به هر حال، در این چهار هفته بر روی کارتان تمرکز خواهید کرد. به این موضوع فکر می کنید که چگونه باید زندگی خود را مدیریت کنید زیرا که می خواهید همه چیز به خوبی پیش برود. همچنین می خواهید با تلاش های تان بهترین نتایج را کسب کنید. به همین دلیل است که لیست کارهای تان را به روش خودتان بررسی می کنید. می خواهید که از نظر سلامتی، سالم تر باشید. خبر خیلی خوبی است! انگیزه ای که دارید آغاز همه چیز است. با همکاران تان صبورتر باشید. از کارهای خانگی و تیمی لذت ببرید و به آن ها جذاب تر نگاه کنید.

فال هفتگی متولدین آذر
اوه شادی! یکبار در طول سال خورشید در نمودار شماست که برای شما فعالیت اجتماعی، امور عاشقانه، برخورد با بچه ها و زمان های سرگرم کننده به ارمغان می آورد. این اتفاقات تا چهار هفته طول خواهد کشید! از نظر اجتماعی با دیگران لذت خواهید برد. الان نوبت شماست که خودتان را واضح بیان کنید که واقعا چه کسی هستید! نگرش شما نسبت به روابط روشن تر خواهد شد، و داستان های عاشقانه شکوفا خواهد شد. کلمات تان شیرین تر و جذاب تر خواهد شد.

فال هفتگی متولدین دی
بعد از یک ماه سفر کردن و برقراری ارتباط با اطرافیان، این هفته سرعت همه چیز را کم می شود و شما را در چنگال خود قرار می دهد که در خانه بمانید. از اینکه در خانه هستید، لذت خواهید برد. در این مدت بیش از حد معمول با والدین خود درگیر خواهید شد. اما شما نمی توانید در گرد و خاک بنشینید زیرا مریخ می خواهد که با شما بازی کند و کارهای سرگرم کننده با دیگران انجام دهید، در حالیکه عطارد عقب نشینی می کند ارتباطات روزانه تان ادامه خواهد یافت. با این وجود، از این زمان از کار افتادگی خوش آمدید و باید خودتان را بازسازی کنید.

فال هفتگی متولدین بهمن
کمربند ایمنی خود را ببندید زیرا که بسیار مشغول هستید! تا چهار هفته آینده، انتظارات سفرهای کوتاه، ملاقات ها، جلسات، به علاوه افزایش زمان با خواهر و برادران تان خواهید داشت. خواندن و نوشتن و مطالعه بیش از حد معمول خواهید داشت. برنامه های تان اجرا خواهد شد و سرعت تان افزایش خواهد یافت. اما احساس خوبی خواهید داشت! مسلما مریخ همچنان باعث ایجاد تنش و درگیری می شود و هرج و مرج را در خانه به وجود می آورد. با همه این مشغولیت ها درگیر خواهید شد، تمایل شدیدی دارید (تا چهار هفته آینده) به دیگران تعلیم دهید. می خواهید که دید تان را بیان کنید و می خواهید که شنیده شوید.

فال هفتگی متولدین اسفند
تا چهار هفته آینده، ذهن تان مشغول پول و درآمد خواهد بود. به این دلیل است که به بدهکاری های تان بیشتر فکر می کنید. تمایل دارید که گزارش کارتان را بر اساس ثروت مادی تان ارائه دهید، که کاملا دقیق نیست، درسته؟ شما کسی هستید که با حساب بانکی تان سنجیده نمی شوید، به هر حال ارزش های خود را دارید و در این زمان به این ارزش ها بیشتر فکر خواهید کرد. در یک کلام – آنچه واقعا برای شما مهم است چیست؟ مشکل چیست؟ اگر نمی دانید که مشکل چیست، چگونه می توانید آرام باشید؟ جواب این سوالات مهم هستند و به شما کمک زیادی خواهند کرد.

مطلاب مربوط

فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین زمان لذت بخشی برای شماست زیرا که عطارد و ونوس هر …

فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین هفته ای قدرتمند برای شماست زیرا که عطارد و ونوس هر …