فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین
همه چیز را سامان دهی کنید و از خودتان بپرسید که چه چیزی را می خواهید تغییر دهید! الان زمان تعیین اهداف برای آینده است. به طور کل در نظر بگیرید که چقدر از روابط دوستانه خود راضی هستید. ایا با آن ها خوشحال هستید؟ ایا انتظار دارید که آن ها به سمت شما بیایند و یا اینکه آیا به سمت شما می آیند؟ چه نوع دوستی هستید؟ آیا می خواهید که یک دوست داشته باشید؟ یا در ارتباط با دوستی های دیگر در دیگر گروه ها چطور؟ رویاها و آرزوهای خود را یاد داشت کنید و برای آینده امیدوار باشید. این یک شروع خوب است.

فال هفتگی متولدین اردیبهشت
زمان خوبی برای فکر کردن در ارتباط با حرفه، شهرت تان در جامعه و روابط تان با والدین و رئیس تان می باشد. به نگرش و انتظارات خود درباره چهره های مقتدر مانند پلیس، والدین و یا رئیس تان توجه کنید. در ارتباط با مسیر خود از گذشته تا به الان چقدر پیشرفت کرده اید؟ دو سال بعد کجا می خواهید باشید؟ در ارتباط با ۵ سال بعد چی؟ در ارتباط با اینکه در این سال به کجا می خواهید بروید بیشتر فکر کنید.

فال هفتگی متولدین خرداد
هفته عالی برای کار و حرفه، آموزش و پرورش و ارزیابی دانش شماست. این ها حوزه هایی هستند که تعریف می کنند که چه مقدار از زندگی خود دارید لذت می برید. نه کاملا، البته، اما دانش و تجربیاتی که دارید شما را مصمم می سازد تا در زندگی تان موفق شوید. چه آموزش و تحصیلاتی بیشتر برای شما مفید است و می توانید به آن بپردازید؟ ممکن است یکسری دوره های رسمی آموزشی در پیش داشته باشید. درباره سفر چی؟ سفر کردن یک راه فوق العاده برای یادگیری بیشتر در ارتباط با جهان است!

فال هفتگی متولدین تیر
این هفته، تمایل شدیدی به رابطه زناشویی دارید، بهبودی جریان مالی در راه است. ایا شما چیز مهمی را انکار می کنید و یا آیا تصمیمی که گرفتید از اهمیتی کمی برخوردار است؟ این هفته از مراکزی مثل کارشناسان و مشاوران مورد تعریف و تشویق قرار می گیرید. این تمرکزی که بر روی دیگران دارید منجر به ثروت می شود. (ممکن است که ثروت از شریک عاطفی تان باشد.) تعادل خود را در امورات مالی حفظ کنید. می توانید به منابع خود تکیه کنید یا به منابع و درامد دیگران نیاز دارید؟

فال هفتگی متولدین مرداد
تمرکز شما بیشتر بر روی روابط نزدیک و مشارکت های تان می باشد. اعتقادات شما در ارتباط با نزدیک ترین روابط تان چگونه می باشد؟ چگونه جمله را به پایان می رسانید چه چیزی دیگران از من می خواهند ….. . یا چه زمانی من درگیر روابط می شوم…. . چگونه این جملات را به اتمام می رسانید، این ها دقیقا باورهای اصلی شما را در ارتباط با چیزی که اتفاق می افتد نشان می دهد. اگر شما باور داشته باشید که دیگران به دلیل آن چیزی که به آن ها می دهید، آن را جذب خواهید کرد. ما به صورت ناخوداگاه دنبال افرادی هستیم که باورهای مان را باور داشته باشند و از ما حمایت کنند. اما کنترل شما روی این موضوع خیلی بیشتر است.

فال هفتگی متولدین شهریور
شهریور ماهی ها می گویند که ما باید بدن خود را مانند یک معبد درمان کنیم. چرا اینطور؟ چگونه بدن خود را درمان می کنید؟ بدن شما به آنچه که نیاز دارد دریافت می کند؟ درمان بدن خود با حس ارزش تان چگونه مرتبط است؟ آیا می توانید که یک کار بهتر انجام دهید؟ حقیقت این است که همیشه برای خودتان کار می کنید به همین دلیل است که وقتی کار خوبی انجام می دهید حس خیلی بهتری نیز دارید.

فال هفتگی متولدین مهر
ایا استعدادهای خلاقی که دارید را ارزشمند می دانید؟ اغلب ما فکر می کنیم که یا همه چیز یا هیچ چیز! اگر شما مانند یک ادم معروف نیستید پس چرا استرس دارید؟ هر چیزی که موجب شادی شما می شود در واقع لذت شخصی است. مطمئن باشید که این هفته به اندازه کافی بازی خواهید کرد. تعطیلات بزرگی در راه دارید پس سعی کنید از آن لذت ببرید. ما در جامعه ای هستیم که باید کار کنیم پس به خودتان اجازه دهید که زمان های زیبایی را تجربه کنید.

فال هفتگی متولدین آبان
بیشتر به خانه و خانواده توجه کنید. اساس زندگی شما این است. گرچه مشاغل آبان ماهی های عزیز براورده می شود اما همچنان تلاش های زیادی برای خانه و خانواده می کنید. این آسان است که فراموش کنید تا اینکه تهدید شوید که آن ها را از دست خواهید داد. اولویت های خود را در نظر بگیرید. از جمع های خانوادگی لذت ببرید و خانه تان را مطابق با میل تان بسازید. خانه تان محل امنی است که می توانید جهان را فتح کنید. از خودتان بپرسید که چه چیزی باعث می شود که احساس امنیت کنید؟ چه چیزی امنیت شما را می سازد؟ چه چیزی می توانید به خانواده تان پیشنهاد دهید؟

فال هفتگی متولدین آذر
ارتباطات برای شما مهم هستند. اگر دیگران شما را به اشتباه درک کنند احساس خواهید کرد که آن ها در خلاف شما در حال حرکت هستند و با شما متضادند. به همین دلیل است که باید ارتباط برقرار کنید یا خودتان را از قالب بشیریت بیرون بیاورید. اما چگونه با مهارت باید ارتباط برقرار کنید؟ ایا می دانید که چگونه می توانید فرد مورد اعتماد خود را انتخاب کنید؟ بسیاری از شما واقعا گوش میدهید به دیگران و یا منتظرید که نوبت صحبت کردن تان شود؟ ما موجودات زنده هستیم و باید ارتباط برقرار کنیم.

فال هفتگی متولدین دی
شما از اینکه چه کسی بیشتر از شما و چه کسی کمتر از شما است آگاه هستید. این هفته زمانی را برای شما به ارمغان می آورد که بر روی درامدتان، اموال خود و چیزهای با ارزش تمرکز کنید. نظر شما نسبت به پول چیست؟ نگرش شما هر چیزی که هست بر روی زندگی تان تاثیر می گذارد. اگر فکر می کنید که پول به راحتی به سمت شما می آید، پس برایتان سخت است که آن را نگه دارید. اگر فکر کنید که پول ریشه شر و سختی است زیاد نخواهید داشت. اگر بدهی دارید سعی کنید با برنامه ریزی این بدهی را کمتر کنید که زندگی شادی را داشته باشید.

فال هفتگی متولدین بهمن
همه چیز برای شماست! لحظه ای فکر کنید در ارتباط با تاثیر اولیه ای که بر روی دیگران می گذارید. استایل شما چیست؟ ایا می توانید عقب نشینی کنید و عصبانیت تان را کنترل کنید؟ ایا تصویر شما همان خود واقعی تان است؟ راه نفوذ به عمق دیگران را به خوبی می دانید به همین دلیل مورد توجه هستید. این به دلیل اعتماد و یا عدم آن است. متاسفانه ما از لحاظ فیزیکی همیشه مورد قضاوت قرار می گیریم اما درست است. راه شما برای پوشاندن مسائل است.

فال هفتگی متولدین اسفند
این هفته زمانی است برای چیزهایی که خودمان با آن ها مخالف هستیم و یا سرکوب شان کرده ایم. در واقع راهی برای خروج مشکلات دهنی و روانی است. زمان مناسبی برای نگاه کردن به رفتارتان است. چه کاری انجام می دهید که موفقیت شما را تضعیف میکند؟ گاهی اوقات مفید است که رویاهای خود را در صبح بنویسید زیرا که به شما کمک خواهند کرد که بیشتر در ارتباط با خودتان یاد بگیرید.

مطلاب مربوط

فال هفتگی

متولدین فروردین ماه: پرجنب و جوش ، فعّال ، عجول ، رک و بی‌پروا ، …

فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین متولدین این ماه افرادی با ذوق و سلیقه بوده و عموماً …