فال هفته

فال هفتگی متولدین فروردین برای ادامه بهتر باید کارهای تان را سامان دهی کنید. روابط با همکاران و دوستان نزدیک تان عالی پیش خواهد رفت. مشتری هنوز به نفع شما کار می کند و پول های خوبی بر سر راه تان قرار می دهد. (از جمله وام و یا مسکن). مریخ حاکم بر شما به شما انرژی می دهد و شما را جاه طلب تر می کند. با این حال، عطارد در بالای نمودار شما تا دو سال آینده به اوج خود می رسد. از زمان خود به بهترین نحو استفاده کنید! بذر هایی که در ۲۶ سال گذشته کاشته اید، الان زمان برداشت این بذر هاست. مخصوصا در هفت سال گذشته. دنبال کاری بروید که می توانید انجام دهید و فراموش کنید که چه کاری بلد نیستید. مایکل جردن می گوید، من بیش از ۹۰۰۰ بار حرفه ام را از دست داده ام… بارها و بارها شکست خوردم، و این دلیل موفقیت من است.

فال هفتگی متولدین اردیبهشت
این هفته همچنان برای شما شهر بازی است! از هر فرصتی برای خوش گذرانی، مهمانی، تعطیلات، لذت بردن از رویدادهای ورزشی و فعالیت های سرگرم کننده با بچه ها استفاده کنید. زندگی تان با خوشحال و شادکامی همراه است! روابط کاری تان سخت است و روابط با شرکا و دوستان نزدیک تان بسیار خوب پیش می رود. مریخ میل و اشتیاق شما را به مسافرت رفتن و یادگیری بیشتر می کند، به همین دلیل است که به دنبال ثبت نام برای یک دوره کاری هستید. بیایید یک زبان جدید یاد بگیرید! با این حال، تا دوسال آینده، زحل شما را حاضر می کند که برای اهداف خود تلاش کنید. به همین دلیل است که عاقلانه گوش می دهید و انگیزه لازم برای یادگیری دوره جدیدی دارید. زحل می خواهد که مهارت های تان را افزایش دهید زیرا از دوسال گذشته تا به الان و تا دوسال آینده زحل در بالاترین نقطه از نمودار شما قرار دارد.

فال هفتگی متولدین خرداد
تمرکز شما بر روی خانه و خانواده و بحث های خانوادگی است، پروژه ها و تعمیرات خانگی ادامه دارد. ونوس به شما وعده هایی از جمله سرگرمی، داستان های عاشقانه و روابط اجتماعی می دهد. مشتری خوش شانس سلامتی و کارتان را بهبود می دهد. مریخ زندگی زناشویی شما را توام با هیجان می کند. اما بزرگترین تاثیر سیاره ای در شما زحل است. این به معنای این است که شریک زندگی تان در دو سال آینده کمتر درآمد کسب خواهد کرد. ممکن است اموال مشترک دیگران قطع شود و یا شما نتوانید سودی از آن ها ببرید. شما باید در این هفته با اشخاصی برخورد کنید ممکن است همکار و یا اشخاصی باشند که به شما نزدیک هستند.

فال هفتگی متولدین تیر
زمان های مشغولی به همراه سفرهای کوتاه، ماموریت ها و خواندن و نوشتن دارید. از سرگرمی هایی که در منزل دارید لذت ببرید. مشتری همچنان فرصت های سفر و داستان های عاشقانه را برای شما به ارمغان می آورد و شما را تشویق می کند که بدون ترس و با شجاعت خودتان را بیان کنید. (عشق را گسترش خواهید داد و دیگر نمی تواند چیزی را مخفی کنید.) ماموریت های تان را باید بپذیرید، شرایط را مجددا برای خود تعریف کنید. همکاری با دیگران در این هفته ممکن است سخت باشد، خواسته های خود را بیان کنید. به هر حال می خواهید که برخوردی با دیگران داشته باشید که تجربه ای برای شما شود. به همین دلیل مهم است طبیعت روابط خود را بیشتر درک کنید.

فال هفتگی متولدین مرداد
پول را به من نشان دهید! شعار این هفته شما این است. شما به فکر کسب درآمد، جریان نقدینگی، خرید های عمده هستنید. زندگی خوب است و شما از محیط اطراف تان قدردانی می کنید و اینکه چقدر عشق در دنیای اطراف تان وجود دارد. مشتری خوش شانس برای شما فرصت هایی برای بهبود زندگی به همراه دارد، و یا فرصت هایی را برای کسب درآمد در راه شما قرار می دهد. با این حال، زحل، باعث خواهد شد که اهداف خود را عملی کنید. بله! زحل برای چند سال آینده شما را آماده به کار کردن می کند. از سال ۲۰۰۵ متوجه شدید که چه کسی هستید و کجا زندگی میکنید، و چه کاری باید انجام دهید. اگر این طور است پس کارها را درست انجام دهید.

فال هفتگی متولدین شهریور
زمان قدرتمند همچنان ادامه دارد. حرکت کنید که چه چیزی می خواهید زیرا که درها برای شما باز است! ونوس پول را برای شما جذب می کند، و در این زمان می توانید چیزهای زیبایی خریداری کنید. مریخ زندگی زناشویی تان را بهبود می دهد درحالیکه مشتری خوش شانس خوشبینی و رضایت شما را نسبت به آن چیزی که دارید، افزایش می دهد. با این حال، زحل شما را نسبت به زندگی جدی تر می کند. به نظر می رسد که همه چیز در زندگی شما یک هدف آموزشی دارد. نسبت به فرزندان تان ممکن است مسئولیت بیشتری به عهده بگیرید. حتی با شخصی که از خودتان بزرگ تر است لحظات عاشقانه ای خواهید داشت. در ارتباط با فعالیت های خود نظم بیشتری داشته باشید، در حالیکه شما متعجب هستید که چه زمانی می توانید رشد کنید.

فال هفتگی متولدین مهر
زمان برای فکر کردن اهداف شخصی تان می باشد. به اهداف تان با تاخیر اما حتما به آن ها می رسد. بر روی آن ها تمرکز کنید. اهداف به تصمیمات شما کمک می کنند. در حال حاضر اطلاعاتی در دست دارید که به شما کمک شایانی می کند. مشتری درآمدتان را افزایش می دهد، در حالیکه زحل درخواست شما را برای حفظ محیط خانه تان تقویت می کند. آدرس خانه تان را بازیابی خواهید کرد. تا دوسال آینده بذرهایی که برای خود می کارید برداشت خواهید کرد. زمان آن رسیده است که عمل کنید.

فال هفتگی متولدین آبان
شما محبوب هستید، پس بخندید! از آن جایی که شما از تعامل با دیگران سود می برید – از مشارکت با دوستان نیز لذت ببرید. به باشگاه و گروه ها بپیوندید. (در این هفته افراد جوان بیش از هر زمانی در زندگی تان هستند.) زمان عالی برای تعیین اهداف تان می باشد. برخی از ایده های تان را برای بهبود یافتن حتما مجدد بررسی کنید. مریخ تمام ارتباطات شما را بی درنگ تر و بی پرده تر می کند. در تصویر بزرگ تر، محل زندگی تان را تغییر می دهید و یا شغل تان را عوض می کنید و یا ترفیع خواهید گرفت. قطعا همچین اتفاقی خواهد افتاد. آماده باشید.

فال هفتگی متولدین آذر
تلفن را نگه دارید! خورشید شما را در یک فضای دلپذیر قرار می دهد و به همین دلیل است که شما به راحتی دیگران را تحت تاثیر قرار می دهید. با این حال، شما در نگاه مدیران، والدین و افراد خاص فوق العاده به نظر ی رسید! از این مزیت استفاده کنید! روابط با دوستان و مخصوصا افراد خاص بسیار خوب پیش می رود. مشتری باعث می شود که عمیق تر به ابعاد معنوی زندگی خود بپردازید. بزرگ ترین خبر این است که زحل در خانه درآمد شما قرار دارد به این معنی است که کشف آن چیزی که برای شما ارزشمند است مهم خواهد شد. ممکن است فکر کنید که این ثروت مادی است، اما ثروت مادی ممکن است که شما را از پیدا کردن ارزش ها دور کند. تا دوسال آینده بهترین زمان برای سامان دهی امور مالی است و اطمینان حاصل کنید که به آن چیزی که واقعا فکر می کنید همان چیزی است که می خواهید.

فال هفتگی متولدین دی
می خواهید که به بیرون بیایید، عاشق ماجراجویی و سفر کردن و کشف تجربه تازه هستید! هفته عالی برای مطالعه کردن، آموزش، نوشتن، انتشار و کشف فرصت های پزشکی، قانون، نشر و رسانه است. ونوس در بالای نمودار شما قرار دارد و شما را جذاب تر و با سیاست تر می کند. مریخ انرژی تان را برمی گرداند، به همین دلیل است که در این هفته باید ورزش کنید. تمرینات فیزیکی بیشتری نیز داشته باشید. در ضمن، زحل نیز حاکم بر شماست. به همین دلیل است که شهرت برای شما مهم است. احترام می خواهید. شما یک سفر جدید را آغاز می کنید که در آن سفر مجددا خودتان را می سازید. آینده ای هیجان انگیز در انتظار شماست.

فال هفتگی متولدین بهمن
زمان سخت و احساساتی برای شماست! (پول و روابط زناشویی!) از سفر کردن لذت می برید. فرصت های خوبی در زمینه های چاپ، نشر و رسانه، پزشکی و قانون و آموزش جذب می کنید. (این فرصت ها را نادیده نگیرید.) مشتری در بالای نشانه شما قرار دارد و یک برکت فوق العاده برای شما می باشد. به این معنی است که شما بهترین شانس ها را در یک دهه برای خود دارید. حداقل در سال جاری، رئیس تان را تحت تاثیر قرار می دهید. اما چیز مهمی که در پشت صحنه وجود دارد سیاره زحل است. وقت آن است که همه چیز را رها کنید و بروید. از گنجینه ها و گاراژها شروع کنید و چیزهایی که به آن دیگر نیاز ندارید، خلاص شوید.

فال هفتگی متولدین اسفند
نیاز دارید تا بیشتر استراحت کنید یا بیشتر بخوابید. (به رختخواب بروید). در واقع به موقع است و یک رابطه عاشقانه به یاد ماندنی را خواهید داشت. مریخ شما را ترغیب می کند که با شخصی رقابت کنید، به ویژه ممکن است در یک گروه باشد. مشتری همچنین فرصت هایی برای سفر، رسانه، پزشکی و قانون و آموزشی فراهم می کند. زحل تلاش می کند تا بین نیاز های خود و دیگران یک تعادلی برقرار کنید و همچنین بین رضایت خود و دیگران نیز تعادل برقرار خواهید کرد.

مطلاب مربوط

فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین زمان لذت بخشی برای شماست زیرا که عطارد و ونوس هر …

فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین هفته ای قدرتمند برای شماست زیرا که عطارد و ونوس هر …