خانه / مقالات / سپاس

سپاس

امسال، چهاردهمین سالی است که از انتشار مجله شهرما در شهر تورنتو می گذرد.

گاهی به این می اندیشیم که یک مجله خوب، بايد چه خصوصیاتی داشته باشد تا خوانندگان را از آنچه که انتظارش را دارند، بهرمند سازد؟ اگرچه ارزیابی هر شخص، بستگی به نوع برداشت و طرز تفکر او دارد.

بعضی از خوانندگان، عاشق مطالب سینمایی هستند؛ بعضی ها دلشان می‌خواهد درباره مسائل سیاسی، مطالبی بخوانند و بعضی ها هم به دنبال داستان و مطالب سرگرم کننده دیگر هستند. طرفداران جدول و سرگرمی هم کم نیستند.

مجلاتی تخصصی، درباره موضوعات مختلف، بر روی گیشه های روزنامه فروشی ها وجود دارند، مانند: مجلات بهداشت و سلامتی، اتومبیل، هواپیما، حیوانات، طبیعت و شکار، موتورسیکلت، کشاورزی، آشپزی و بسیاری از موضوعات دیگر. ما، در مجله شهرما سعی می کنیم تا بسیاری از سلیقه ها را با مطالب جذاب و خواندنی راضی نگهداریم. اگرچه به تایید بسیاری از شما خوانندگان گرامی، خوشبختانه مجله شهرما، از استقبال خوبی از طرف شما برخوردار است، اما در عین حال، باز هم سعی می‌کنیم تا هر هفته مجله شهرما را با مطالب خواندنی و جالبی که با زحمت بسیار از طرف همکاران ما تهیه می شود، به خانه های شما و به دست های پر مهرتان برسانیم.

راهنمایی های شما برای ما، بسیار مهم و ارزشمند است؛ پس، لطفتان را از ما دریغ ندارید و نظرات خود را درباره ی هر چه بهتر کردن مجله محبوب خودتان، با ما در میان بگذارید.

خواهش دوستانه ما از شما یاران وفادار مجله شهرما، این است که از آگهی دهندگان ما حمایت و از سرویس و کالاهای آنها استفاده کنید. چون، هرچه باشد هزینه سنگین انتشار چنین مجله ای، بدون حمایت آگهی دهندگان مقدور نخواهد بود. حتی به لیست تلفن نیازمندیهای مجله نیز می توانید مراجعه نمائید.

مجله شهرما سعی می کند تا با مطالب متفاوت و مورد علاقه شما، اوقات فراغت شما را به خوبی پر کند.

هدف ما، این است که مجله شهرما هفته به هفته بهتر و پویاتر به دست شما برسد و این جز از طریق راهنمایی ها و همدلی های شما میسر نخواهد شد.

در اینجا، از کلیه هموطنان گرامی که آگهی های آنها زینت بخش صفحات مجله شهرماست، کمال سپاسگزاری را داریم. از آنجا که تداوم انتشار و نیز موفقیت مجله شهرما، مرهون آنهاست، ما نیز سعی می کنیم که بازتاب بهتری از بیزینس آنها، در مجله منتخبشان باشیم.

نکته حائز اهمیت و قابل توجه اینجاست که رسانه های خوب و ارزشمند، پل ارتباطی مردم با فرهنگ و هویت ملی است. پس، اگر نشریه ای را سودمند می یابید، از آن حمایت کنید چرا که در نهایت، از جامعه حمایت کرده اید.

از شما خواننده گرامی و وفادار شهرما نیز که بدون استقبال و پشتیبانی شما،هرگز نمی توانستیم به راه فرهنگی خود ادامه دهیم، بی نهایت سپاسگزاریم.

سرانجام، از همه همکاران فنی مجله و کلیه نویسندگانی که با نوشته های باارزش و پر محتوایشان، مجله شهرما را وزین تر نموده اند، صمیمانه سپاسگزاریم.

مطلاب مربوط

حمایت از بیزینس های ایرانی

می دانیم که بلای کرونا که می توانست در عرض دو و یا سه هفته، …

از ماست که برماست

شما تا چه اندازه اخبار و حوادث جهان را تعقیب می کنید؟ این روزها، یا …