خانه / فرهنگ و هنر / سریال «Game of Thornes » با چهار قصه مستقل ادامه می‌یابد

سریال «Game of Thornes » با چهار قصه مستقل ادامه می‌یابد

 

شبکه «اچ بی او» اعلام کرد به تازگی با چهار نویسنده مختلف برای تولید دنباله‌های احتمالی و مستقل «بازی تاج و تخت» قرارداد بسته است.  این شبکه کابلی همچنین تاکید کرده است هنوز هیچ برنامه زمانی مشخصی برای تکمیل پروژه‌های یادشده وجود ندارد.

چهار نویسنده شامل مکس بورنستاین (فیلمنامه‌نویس «کانگ: جزیره جمجمه»)، جین گلدمن («کینگزمن: حلقه طلایی»)، برایان هلگلند («افسانه») و کارلی وری (Mad Men)، تیم نگارش دنباله‌های بعدی پرببینده‌ترین سریال تاریخ اچ بی او را تشکیل می‌دهند. گلدمن و وری هر کدام به طور جداگانه با مشورت جرج آر آر مارتین رمان‌نویس و خالق قصه «بازی تاج و تخت» بر روی فیلمنامه‌های بعدی کار خواهند کرد.

به گزارش «ورایتی»، سخنگوی اچ بی او در توضیح خبر اخیر این شبکه اضافه کرده است: «ما به هر اندازه – کوتاه یا بلند – که نویسندگان‌مان زمان لازم داشته باشند صبر می‌کنیم و همزمان با فراهم آوردن مقدمات تولید، به محض این که فیلمنامه‌ها آماده شد برآوردهایمان را درباره چند و چون کار انجام می‌دهیم.»

تولیدکنندگان اصلی «بازی تاج و تخت» از جمله دن ویس و دیوید بنیوف همچنان در مقام تهیه‌کننده اجرایی «بازی تاج و تخت» در چهار پروژه بعدی این سریال پرطرفدار حضور خواهند داشت، همچنان که حضور مارتین هم در کنار این دو نفر قطعی شده است. با این حال او در نگارش هیچ‌یک از متن‌ها دخالت مستقیم نخواهد داشت.

سال گذشته، کیسی بلویز مدیر برنامه‌ریزی اچ بی او در نشست رسانه‌ای «انجمن منتقدان تلویزیون» در پاسخ به سوال خبرنگاری که درباره آینده این سریال  پرطرفدار پرسیده بود، گفت: «درباره‌اش حرف زده‌ایم. چیزی نیست که مخالفش باشم. هرچند، باید دلیل موجهی برای ادامه‌اش وجود داشته باشم. مطمئن نیستم ویس و بنیوف دقیقا چه در سرشان می‌گذرد، خصوصا در آستانه شروع تولید فصل جدید که به زودی مقابل دوربین می‌رود و شرایط بسیار پرفشاری پیش روست. خودشان هم مخالفتی ندارند، اما از طرفی در این مقطع، هیچ‌گونه برنامه مشخصی برای ساخت دنباله‌های بعدی وجود ندارد.»

فصل هفتم «بازی تاج و تخت» از 16 جولای روی آنتن می‌رود. به دلیل انطباق شرایط آب و هوایی با خط اصلی داستان، تولید فصل جدید با وقفه شروع شد و به همین دلیل، پخش سریال به جای تاریخ همیشگی‌اش که از ماه آوریل بود به تابستان موکول شد.

فصل هفتم با نمایش هفت اپیزود روی آنتن می‌رود. ویس و بنیوف پیشاپیش نگارش متن فصل هشتم و پایانی سریال را آغاز کرده‌اند که در قالب شش تا هشت اپیزود مقابل دوربین می‌رود.

مطلاب مربوط

ونکوور: باز شدن بدبوترین گل جهان این روزها قابل بازدید است و هزاران نفر از آن دیدن می کنند

بدبوترین گل جهان که هنگام باز شدن، بوی گوشت مردار می دهد و به گل …

طلای زنده

یکی از مشکلات جهان امروز، حفظ بهداشت محیط زیست است. کره زمین، پر از آلودگی …