خانه / گوناگون / رادیو شهرما

رادیو شهرما

یکی از نام هایی که برای این دوره از زندگی انسانها گزیده شد، عصر ارتباطات و یا مخابرات است. عصری که در جامعه متمدن جهانی، همه با هم در تماس هستند و با رویدادهای دنیا در ارتباط.

بله، عصر رسانه هاست، رسانه های سراسری و اجتماعی. اکنون دیگر در یک لحظه همه کس از همه چیز باخبر می شود و هر خبر داغ و مهمی بلافاصله به سراسر جهان فرستاده می شود.

ظلم و بیدادی که حکومت جمهوری اسلامی در حق ایران و ایرانیان می کند، توسط رسانه های ریز و درشت، آشکار و نمایان می شود و دیگر آن زمانی که همه در بی خبری باشند، به سر آمده است. دشمن شماره یک حکومت حاکم بر ایران، رسانه ها هستند که خبردهی کرده و مردم را تشویق به حق طلبی می کنند.

گمان نمی کنم هیچ ملتی در دنیا به اندازه ایرانیان، شبکه های سراسری و اجتماعی داشته باشد که مخالف نظام حاکم بر کشورش باشد. با اطلاع رسانی رسانه ها و با آگاهی مردم از حق و حقوق خود و اینکه چگونه سرمایه ها ملی و نیروهای انسانی از کشور خارج می شوند، دیر یا زود این حکومت به پایان میرسد و زمان سازندگی و سرزندگی ایرانیان فرا میرسد.

میدانیم که اصل دوم قانون اساسی آمریکا، آزادی مطبوعات است و هیچ کس حق سانسور و یا جلوگیری از رسانه ها را ندارد. در کشور کانادا نیز هر کسی که مایل باشد می تواند هر نوع رسانه ای مانند رادیو، تلویزیون، مجله راه اندازی کند که نیازی به هیچگونه جواز و یا پروانه کار ندارد. بر خلاف ایران رسانه ها می توانند در چهارچوب قانون از همه چیز و همه کس بی پروا بنویسند و یا انتقاد کنند.

اصل و اصول آزادی و دموکراسی، آزادی بیان، فکر و آزادی مطبوعات است که جاه طلبان و دیکتاتورها را کنترل کند و نگذارد که آزادی از بین برود.

خوشحالیم که به اطلاع کلیه خوانندگان گرامی و همزبانان عزیز برسانیم که “رادیو شهرما” هفته آینده افتتاح خواهد شد. رادیو شهرما را بشنوید.

شعار رادیو شهرما ” با شما و برای شما” است. عده ای از گویندگان و متخصصین کار، با ما همکاری خواهند کرد که در هفته آینده درباره آنها و برنامه های رادیو شهرما، توضیح بیشتری خواهیم داد.

در حال حاضر، پخش آزمایشی رادیو شهرما را می توانید از طریق:

www.radioshahrema.com

و یا با دانلود app رادیوشهرما در تلفن خود می توانید شنونده برنامه های ما باشید.

مطلاب مربوط

تساوی یک بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره‌جنوبی در مقدماتی جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، …

طرز تهیه آش دوغ

آش دوغ یکی از انواع آش های سنتی و قدیمی ایرانی است که مانند آش …