خانه / فرهنگ و هنر / دختر مایکل جکسون مقابل دوربین می‌رود

دختر مایکل جکسون مقابل دوربین می‌رود

پاریس جکسون با امضای قرارداد بازی در جدیدترین پروژه سینمایی استودیوی «آمازون»، نخستین حضور حرفه‌ای خود در مقابل دوربین سینما را تجربه می‌کند. دختر 19 ساله مایکل جکسون اسطوره موسیقی پاپ امریکا در این تریلر سینمایی، در کنار بازیگران مطرحی همچون جوئل ادگرتن، آماندا سیفرید، شارلیز ترون و دیوید اویلوو ایفای نقش خواهد کرد. نش ادگرتن – برادر جوئل ادگرتن – کارگردانی این پروژه را به عهده دارد.

اویلوو که در چند سال اخیر با ایفای نقش مارتین لوتر کینگ در فیلم «سلما» ساخته ایوا دوورنای به شهرت رسیده، در این پروژه نقش یک تاجر محترم امریکایی را بازی می‌کند که به تازگی ازدواج کرده و در یک شرکت داروسازی مشغول به کار است. اما حادثه‌ای در مکزیک زندگی‌اش را دستخوش آشوب و دگرگونی می‌کند، تا جایی که برای سرش جایزه می‌گذارند و او با بخشی از زندگی مواجه می‌شود که تا آن زمان، برایش ناشناخته بوده است.

ادگرتن این تریلر سینمایی را بر اساس فیلمنامه‌ای به قلم آنتونی تامبکیس و مت استون مقابل دوربین می‌برد. نش ادگرتن و شارلیز ترون هر دو به عنوان تهیه‌کننده نیز در تولید و ساخت این پروژه که همچنان بدون عنوان است، مشارکت دارند.

ادگرتن 44 ساله اولین فیلم بلند خود «چارگوش» (The Square) را با به تصویر کشیدن داستان زوجی استرالیایی مقابل دوربین برد که در سال 2008 روی پرده رفت.

مطلاب مربوط

ونکوور: باز شدن بدبوترین گل جهان این روزها قابل بازدید است و هزاران نفر از آن دیدن می کنند

بدبوترین گل جهان که هنگام باز شدن، بوی گوشت مردار می دهد و به گل …

طلای زنده

یکی از مشکلات جهان امروز، حفظ بهداشت محیط زیست است. کره زمین، پر از آلودگی …