خانه / گوناگون / داگ فورد: مسافران بین المللی ثروتمند، به راحتی قوانین رفتن به هتل های قرنطیه را نقض می کنند

داگ فورد: مسافران بین المللی ثروتمند، به راحتی قوانین رفتن به هتل های قرنطیه را نقض می کنند

داگ فورد، نخست وزیر انتاریو می گوید از هر سه مسافر بین المللی، یک مسافر به هتل قرنطینه نمی رود. وی روز پنجشنبه، انگشت اتهام را به سمت دولت فدرال گرفت و به سیاست های مرزی ضعیف و متخلخل که به مسافران ثروتمند اجازه داده است تا با بهره برداری از روزنه ها، از جمله وارد شدن از مرز زمینی و یا پرداخت جریمه ها، به هتل قرنطینه نروند، اعتراض کرد.
فورد، ضمن اعلام تمدید دو هفته ای دستور ماندن در خانه انتاریو، جاستین ترودو را به ایجاد یک سیستم قرنطینه “دو لایه” متهم کرد. اینکه مسافران ثروتمند می توانند با گرفتن اوبر، از مرز زمینی بگذرند، یا با هواپیمای شخصی و رزرو ماشین های گران قیمت، به هتل قرنطینه نروند.
فورد گفت: “ما گزارش های نگران کننده ای را مشاهده کرده ایم که نشان می دهد بیش از 88000 مسافر که با پروازهای بین المللی وارد کانادا شده اند، به هتل قرنطینه های سه روزه نرفته اند.
فورد افزود كه دولت وی، چندین درخواست رسمی برای اقدامات بیشتر در مرز انجام داده است. اما هیچ نتیجه ای نگرفته است اما جاستین ترودو معتقد است که اعلام کرده با تصمیمات دولت انتاریو همراه است. ولی ظاهرا دولت انتاریو درخواستی را پیگیری نکرده و فقط گوشه و کنایه می زند.
و به این ترتیب، در این بازی سیاست، بیزینس ها همچنان از کار عقب مانده اند، اقتصاد به مرحله بحران رسیده است و سطح هشدار برای مشکلات روانی جامعه، به بالاترین حد خود رسیده است.

مطلاب مربوط

تساوی یک بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره‌جنوبی در مقدماتی جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، …

طرز تهیه آش دوغ

آش دوغ یکی از انواع آش های سنتی و قدیمی ایرانی است که مانند آش …