خانه / سلامت و بهداشت / خانم انتاریویی ممکن بود بر اثر پیچ داخل لیوان قهوه خفه شود اما واکنش صاحب کافه (تیم هورتونز) به جای عذرخواهی، او را شوکه کرد

خانم انتاریویی ممکن بود بر اثر پیچ داخل لیوان قهوه خفه شود اما واکنش صاحب کافه (تیم هورتونز) به جای عذرخواهی، او را شوکه کرد

زن انتاریویی می گوید که در اثر وجود پیچ در لیوان آیس کافی، به حالت خفگی افتاده بود اما، واکنش شرکت تیم هورتونز، در مقابل این حادثه، برای او مثل یک سیلی محکم بود!
کارولین ولز، از بندر کلبورن گفت که دخترش در 23 آپریل به ملاقات او آمد در حالی که از تیم هورتونز نزدیک خانه اش، آیس کافی خریده بود.
ولز، از طریق تلفن به سی تی وی نیوز تورنتو گفت: “ما در حال نوشیدن آیس کافی بودیم که من در یک لحظه داشتم خفه می شدم و نمی توانستم نفس بکشم. این خانم چهل و شش ساله می گوید که دخترش بعد از کلی تلاش، توانست با کوبیدن به پشت او پیچ را از حلق او بیرون بپراند. او می گوید که اگر دخترش آنجا نبود، او قطعا مرده بود.
ولز همان روز به کافه تیم هورتونز رفت اما صاحب مغازه به جای عذرخواهی سریعا انکار کرد و اصرار داشت که پیچ از فروشگاه در لیوان نیفتاده است.
ولز گفت: “پس از ارائه گزارش، من به خانه برگشتم و حدود یک ساعت بعد از آن با مدیر دیگر تماس تلفنی گرفتم و او گفت كه وی محل پیدا كردن پیچ را پیدا كرده است. او گفت که از پشت دستگاه یخ ساز، یک پیچ گم شده!!
ولز گفت که او گزارش حادثه را به دفتر مرکزی ارائه داده و به او گفته شده که به زودی پاسخ خواهد داد.
دو هفته بعد، او گفت كه از مالك تیم هورتونز كه قهوه های یخی از آنجا خریداری شده است، تماسی دریافت كرده است.
ولز گفت: “او به من گفت تنها کاری که می تواند انجام دهد این بود که ناهار برایم بخرد تا عذرخواهی کند. این پایان کار بود.
ولز به سی تی وی نیوز گفت که تا قبل از تماس صاحب کافه، به اینکه از آنها شکایت کنم، فکر نکرده بودم اما حالا این کار را انجام می دهم. چون احساس می کنم که اصلا جانم برای آنها ارزشی نداشته است.

مطلاب مربوط

تساوی یک بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره‌جنوبی در مقدماتی جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، …

طرز تهیه آش دوغ

آش دوغ یکی از انواع آش های سنتی و قدیمی ایرانی است که مانند آش …