خانه / علم و دانش / جگمیت سینگ، رهبر حزب نیو دموکرات معتقد است که 20 هزار دلار از بدهی وام دانشجویی در دوره همه گیری کرونا،‌ می بایست لغو شود.

جگمیت سینگ، رهبر حزب نیو دموکرات معتقد است که 20 هزار دلار از بدهی وام دانشجویی در دوره همه گیری کرونا،‌ می بایست لغو شود.

جگمیت سینگ، رهبر حزب ان دی پی، روز شنبه اعلام کرد که از دولت فدرال می خواهد تا بیست هزار دلار از بدهی وام دانشجویی فدرال کانادا، به عنوان کمک به جوانان در این دوره پاندمی، بخشیده شود. سینگ در بیانیه ای گفت: “جوانان در کانادا در این دوران همه گیری، بیشترین آسیب را دیده اند و مجبور به تغییر اساسی در تحصیلات ، شغل و وضعیت مالی خود شده اند. آموزش، باید جوانان را به جلو سوق دهد نه اینکه بار مالی آن، آنها را به عقب بیندازد. دولت فدرال در ماه مارچ سال قبل، توقف پرداخت وام دانشجویی را اعلام کرده بود که دوباره از ماه اکتبر آغاز کرد. اما رهبر حزب نیو دمکرات، سعی بر قطع دائمی آن دارد. طبق طرح جدید ، طرح کمک بازپرداخت – که اجازه می دهد پرداخت ها به تعویق بیفتد و حتی در برخی موارد کاهش یابد – با “برنامه بخشودگی بدهی مشروط به درآمد” جایگزین خواهد شد. پس از دوره پنج ساله شروع کار ، فارغ التحصیلان با درآمد سالانه خانوار، تا شصت هزار دلار سالانه یا کمتر، مشمول عفو بدهی تا بیست هزار دلار شوند.

مطلاب مربوط

تساوی یک بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره‌جنوبی در مقدماتی جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، …

طرز تهیه آش دوغ

آش دوغ یکی از انواع آش های سنتی و قدیمی ایرانی است که مانند آش …