خانه / مقالات / بیمه زیاد با حق بیمه پایین

بیمه زیاد با حق بیمه پایین

آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که به این نتیجه رسیده اید که بیمه زیادی لازم دارید؟ حال یا بدلیل تعهدات مالی و بدهی‌ها، یا بدلیل داشتن بیزنس با تعهدات مالی بالا و یا به هر دلیل شخصی دیگری و حالا فکر می‌کنید برای داشتن یک پوشش مناسب بیمه باید حق بیمه ماهانه زیادی را پرداخت کنید؟ و ذهن شما با سئوالات و ابهامات زیادی روبرو شده است؟
این روزها به تعداد زیادی از اینگونه افراد برخورد می‌کنم که خوشبختانه با ذهنی روشن به بیمه فکر می‌کنند و می‌خواهند برای آن اقدام کنند ولی از این طرف و آن طرف می‌شنوند که باید حق بیمه پرداختی بالایی بپردازند. در جواب این افراد که می‌توانند:
– صاحبان بیزنس با تعهدات زیاد.
– افراد پروفشنال با درآمدهای بالا و ضمنا تعهدات زیاد
– افرادی با مورتگیج‌های سنگین
– افرادی که به دلیل ساختمان سازی همواره با مورتگیج‌های سنگین و ضمنا متغییری همراه هستند.
باید بگویم که اصلا جای هیچگونه ابهام و نگرانی وجود ندارد زیرا که بیمه‌ها بخصوص بیمه‌های عمر از انواع متفاوت و مختلفی تشکیل می‌شوند که میتوان نه تنها هر یک را به تنهایی در نظر گرفت بلکه اگر حق بیمه پرداختی ماهانه شما برایتان در حال حاضر با توجه به تعهدات مالی که دارید سنگین بنظر می‌رسد، می‌توان ترکیب مناسبی از بیمه‌های مختلف عمر را در نظر گرفت که هم بتوان نیاز فعلی شما را تأمین کرد و هم اینکه پرداخت حق بیمه ماهانه روی شانه‌های شما سنگینی نکند و به شما آرامش ببخشد. اگر چه داشتن بیمه عمر و پرداخت حق بیمه‌ها هزینه محسوب نشده بلکه پس اندازی گارانتی می‌باشد و لی در هر حال همانطور که اشاره کردم با در نظر گرفتن ترکیب درستی از آنها با توجه
به شرایط شما می‌توان به رقم پرداختی ماهانه مورد نظر شما رسید، تا نه تنها در حال حاضر خیال شما را ازبابت تعهدات و بدهی‌های موجودتا ن آسوده کند بلکه در آینده نیز جای بررسی وهر تغییری در آنها دیده شده و وجود داشته باشد.
بهرحال اگر شما هم از این دسته افراد هستید که تعدادتان کم هم نیست می‌توانید با یک مشاوره ساده جواب سئوالات و ابهاماتتان را دریافت نموده و نظر خود را تأمین نمائید.

مطلاب مربوط

علت عقب ماندگی

دنیای عجیبی است! چه کسی باور می کرد که گروه مذهبی طالبان، پس از ۲۰ …

فاجعه در ایران

مدتی است که فاجعه موج پنجم کرونا در ایران شروع شده و همچنان بی رحمانه …