خانه / گوناگون / بطري‌های جدید کوکاکولا از جنس يخ

بطري‌های جدید کوکاکولا از جنس يخ

با تاكید بر روی كلمه “خنك” و در فستیوال‌های تابستانی، كوكاكولا نظر بقیه را به نوآوری در بطری‌های كلاسیك نوشابه خود جلب می‌كند.
به جای خنك نگه داشتن لیوان نوشابه خود با انداختن قطعات یخ درون آن، كوكاكولا این مفهوم را تغییر داده و نوشیدنی را درون یخ می‌ریزد.
برای اولین بار در جهان و فعلن در آمریکای جنوبی، کوکا کولا نوشابه جدید خود رو در بطریی که فقط از جنس یخ ساخته شده عرضه کرده است! بطری یخی با نوشیدن محتوای کوکا از داخل آن توسط مصرف کننده، بتدریج آب میشود و به این ترتیب نه تنها مصرف‌کننده نوشابه سرد و تگری نوشیده بلکه نیازی هم به دورانداختن بطری شیشه‌ای یا پلاستیکی وجود نخواهد داشت و از آلوده کردن بیشتر محیط زیست و زمین جلوگیری خواهد شد.
بطری یخی کوکا کولا از سپتامبر امسال در آمریکا و سپس در اروپا به فروش خواهد رسید.
شاید این سوال به ذهن برسد كه آیا با نگه داشتن یك بطری نوشابه از جنس یخ در دست، دستمان یخ نمی‌زند. البته كوكاكولا راه حلی برای این مشكل ارائه كرده و با نصب نواری لاستیكی در پوشش لوگوی شركت در مركز بطری، مانع از یخ زدن دست شما می‌شود. در پایان با ذوب شدن بطری، این نوار در قالب یك دستبند كوكاكولا را تبلیغ می‌كند.
این تنها استراتژی بازاریابی كوكاكولا در روزهای اخیر نبوده و تلاشی برای انتقال شعار “share happiness” این شركت به شمار می‌رود. در چند روز گذشته قوطی‌های جدا شدنی كوكاكولا امكان تقسیم شادی با دیگران را به وجود می‌آوردند.

مطلاب مربوط

ترفند افزایش سرعت آپلود

بروز مشکل و کندی سرعت در حین آپلود فایل های مختلف، یکی از مشکلات رایج …

طرز تهیه لـبو پـلو برای شب های زمستان

لبو پلو از دیگر غذا های فصول سرد سال و بسیار خوشمزه می باشد که …