خانه / مقالات / با ارزشترین هدیه ولنتاین !!!

با ارزشترین هدیه ولنتاین !!!

مطمئن هستم بسیاری از شما بجای برگزاری روز ولنتاین در وسط هفته، آنرا به آخر هفته و همراه با تعطیلات روز خانواده با هم جشن خواهید گرفت. میلیونها نفر با خرید گل و شکلات برای پارتنر و همسرشان، عشق و قدردانی خود را نشان خواهند داد.

ولی شما، اینبار نه تنها با خرید و دادن هدیه به همسرتان می توانید این روز را جشن بگیرید، بلکه می توانید برای خودتان هم هدیه ای همراه با احساس و اندیشه، اندیشه ای ناشی از  عشق به همسر و خانواده تهیه کنید.

بله، با خرید یک بیمه عمر برای خودتان با معنی ترین و فروتنانه ترین هدیه ممکن را به همسر و خانواده تان هدیه کنید و همه را سورپرایز نمایید.

کارت، شکلات و گل رز هدایای زیبایی هستند ولی بیش از یک یا دو هفته دوام نخواهند داشت ولی یک بیمه عمر، می تواند بیان کننده تعهد و عشق بیدریغ شما به خانواده تان و اطمینان از اینکه در هر شرایط غیر منتظره ای که می تواند برای هر کسی در هر سنی پیش بیاید آنها را ساپورت کنید.

مطمئنا صحبت کردن در مورد آن ساده و آسان نیست بخصوص برای کسانی که دوستتان دارند، ولی داشتن بیمه آنهم هر چه زودتر می تواند برای همه عمر خیال شما و خانواده تان را آسوده نماید. چیزی که هدف اصلی بیمه است. بیمه عمر می تواند خیال شما را در صورت خدای نکرده وقوع فوت نابهنگام در مقابل هزینه های :

  • پیش بینی نشده و یا جاری
  • پرداخت مورتگیج ماهانه
  • پرداخت بدهی ها
  • هزینه جاری خانواده و فرزندان
  • هزینه جاری بیزنس تا هنگام مشخص شدن مراحل قانونی واگذاری آن

و بسیاری تعهدات دیگر، آرامش را برای شما بیاورد.

داشتن بیمه عمر مستلزم نگاهی فروتنانه و ضمنا عاقلانه به افق های دورتر و آگاهی به برنامه ریزیهای دراز مدت می باشد.

می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد بشرطیکه در زمان مناسب و شرایط مناسبی برای داشتن آن اقدام فرمایید و با یک مشاور دلسوز در این زمینه مشورت نمایید.

با آرزوی ولنتاینی به یاد ماندنی …

مهندس  فرحناز جاهد

(Member of Million Dollars Round Table (MDRT

مشاور و کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری های تضمینی

 

مطلاب مربوط

ابوالحسن بنی‌صدر درگذشت

سایت روزنامه انقلاب اسلامی (پاریس – وابسته به بنی‌صدر) با انتشار اطلاعیه‌ای از سوی خانواده …

مسئولیت و یا بی تفاوتی

همه ما خوب می دانیم که تحولات زیادی در دنیا بوجود آمده است. در حقیقت …