خانه / گوناگون / بازی نیکول کیدمن در فیلم شیر براساس زندگی واقعی اش!

بازی نیکول کیدمن در فیلم شیر براساس زندگی واقعی اش!

نیکول کیدمن در فیلم شیر , نیکول کیدمن که سال 1967 در چنین روزی به دنیا آمد، چنان در نقش خود با احساس بازی می‌کند و حضور پررنگ و مهربانانه مادرانه دارد
که خط بطلانی بر آن تصور غلط و کلیشه‌ای از نامادری در جامعه و همچنین سینما می‌کشد.

فیلم «شیر» که براساس زندگی واقعی ساخته شده، در پایان و بعد از تیتراژ، صحنه رویارویی واقعی سارو با مادرش را نشان می‌دهد. در آن صحنه مملو از احساسات، سو (مادر استرالیایی سارو) هم حضور دارد.

در همین لحظات اندک تماشای سو هم می‌توان فهمید که کیدمن، تمام تلاش خود را برای بازنمایی واقعیت و نزدیک شدن به کاراکتر و درون و احساسات مادری انجام داده است که کودکی را به فرزندی می‌گیرد.

این مهر مادری ریشه در زندگی واقعی خود کیدمن هم دارد. چون او و تام کروز هم در زمان زندگی مشترکشان همین کار را کرده بودند و دو فرزند را به فرزندخواندگی قبول کردند.

هرچند کیدمن در ازدواج بعدی‌اش صاحب دو بچه هم شد، اما این حس و مهر مادری را در زندگی قبلی و درباره آن کودکان به فرزندخواندگی پذیرفته شده هم داشت که همچنان ادامه دارد. برای همین او به عنوان بازیگری باتجربه و توانا، همه حس و حالش در زندگی را برای بازی در نقشی با همان حال و هوا در سینما به کار گرفت که نتیجه آن یک بازی درخشان و تاثیرگذار است.

مطلاب مربوط

کانادا برای برخی از دارندگان ویزای تعطیلات کاری اجازه تمدید ویزا تا 12 ماه را صادر کرد

کانادا به برخی از دارندگان ویزای تعطیلات کاری اجازه می دهد ویزای خود را تمدید …

تمامی پرسنل و کارکنان واکسن نزده در مدارس انتاریو باید هفته ای دو بار تست کووید بدهند

وزارت آموزش و پرورش انتاریو اعلام کرد، تمامی کارکنان، معلمان و کلیه پرسنل مدارس که …