خانه / فرهنگ و هنر / بازیگران دوقلو و مشهور هالیوود !

بازیگران دوقلو و مشهور هالیوود !

 

داشتن یک خواهر یا برادر دوقلو می تواند خیلی جذاب و گاهی هم عجیب باشد. عجیب از آن جهت که برخی از دوقلوها احساسات و تفکرات مشابه هم دارند و این برای همه جذاب است. حالا فکرش را بکنید که یک هنرمند معروف و یک سلبریتی هم خواهر یا برادر دوقلو داشته باشد!! در این نوشتار با ما همراه باشید تا بازیگران دوقلو معروف که خواهر یا برادر دوقلو دارند را بشناسید.

 

۱.اسکارلت و هانتر یوهانسن

اولین هنرمند معروف فهرست بازیگران دوقلو معروف که خواهر یا برادر دوقلو دارند اسکارلت است. اسکارلت یوهانسن یکی از معروف‌ترین چهره‌های هالیوود است که سابقه بازی در فیلم‌هایی مانند گمشده در ترجمه و ویکی کریستینا بارسلونا را دارد.

اما این هنرپیشه برادر دو قلوی قد بلندی به نام هانتر دارد که اغلب در کنار او روی مراسم فرش قرمز حاضر می‌شود. هانتر بیشتر وقتش را صرف فعالیت‌های خیریه و حضور در کارزار سیاستمداران می‌کند؛
از جمله در سال ۲۰۰۸ که به کارزار انتخاباتی باراک اوباما پیوست.

 

۲.وین دیزل و پل وینسنت

افراد کمی می‌دانند وین دیزل (که نام اصلی‌اش مارک سینکلر وینسنت است) یک برادر گمنام دارد که در صنعت سرگرمی‌سازی مشغول به کار است.

پل وینسنت معمولا در کانون توجه قرار ندارد، اما سال ۲۰۱۳ بود که دیزل تصویری از برادرش را به همراه پل واکر (هنرپیشه درگذشته سینما)، همبازی‌اش در مجموعه فیلم‌های سریع و خشمگین،روی شبکه‌های اجتماعی گذاشت و نوشت : “دو پل.”

 

۳.کیفر و ریچیل ساترلند

کیفر ساترلند قهرمانی فوق‌العاده است و اگر معروف‌ترین نقشی که بازی کرده را ملاک قرار دهیم، می‌تواند ۲۴ ساعت را بدون خوردن، خوابیدن و توالت رفتن سر کند.

اما کمتر کسی می‌داند که او یک خواهر دوقلو به نام ریچیل دارد که شغلی در ارتباط با کارهای پس از تولید فیلم دارد.

 

۴.لاورن کاکس و ام لامار

لاورن کاکس، ستاره سریال نارنجی همان سیاه است، سال ۲۰۱۴ تبدیل به اولین بازیگر تراجنس تاریخ شد که نامزد دریافت جایزه امی می‌شود.

سوفیا بارست که در سریال بازی میکرد نیز یک تراجنس بود و در سری اول سریال، فلاش‌بکی بود که او را قبل از تغییر جنسیت و زمانی که آتش‌نشانی به نام مارکوس بود، نشان می‌داد.

آن زمان کاکس چندان معروف نبود (دست‌کم به عنوان هنرپیشه‌ای تراجنس) و احتمالا بسیاری از بینندگان پیش خودشان گفتند که گریمور مجموعه چقدر خوب او را به شکل یک مرد گریم کرده؛اما حقیقت این بود که نقش مارکوس را ام لامار، برادر دوقلوی او (که در صنعت موسیقی مشغول به کار است) بازی کرده بود.

 ۵.اشتون و مایکل کوچر

بسیاری اشتون کوچر را برای بازی در فیلم اثر پروانه‌ای می‌شناسند، اما کمتر کسی می‌داند که او برادری به نام مایکل دارد که در بچگی دچار فلج مغزی شد و در ۱۳ سالگی عمل پیوند قلب انجام داد.

اشتون کوچر چندی قبل گفت: “برادر من با فلج مغزی به دنیا آمد و این باعث شد با خودم فکر کنم که دوست داشتن مردم یک گزینه نیست و این افراد با شرایط برابر نسبت به بقیه خلق نمی‌شوند. با در نظر گرفتن توانایی‌ها و کارهایی که می‌توانیم بکنیم، طرز فکر و چیزهایی که می‌بینیم، به طرزی باورنکردنی در شرایطی نابرابر خلق می‌شویم. ولی همه ما در توانایی دوست داشتن بقیه مساوی هستیم.”

 6.ویل و روپرت یانگ

ویل یانگ یکی از موفق‌ترین چهره‌هایی است که توسط شوهای تلویزیونی بریتانیا کشف شده و در سال ۲۰۰۱ برنده جایزه استعدادیابی موسیقی پاپ شد. اما احتمالا خبر ندارید که او برادر دوقلویی به نام روپرت دارد.

احتمالا نام او خیلی وقت‌ها با روپرت یانگ بازیگر مرلین اشتباه گرفته می‌شود، اما برادر ویلی چندان میانه‌ای با شهرت ندارد. هرچند که اگر روزی نظرش را تغییر دهد می‌تواند یکی از مدل‌های موفق برای تبلیغ جلیقه نجات شود.

 

7.رامی و سامی مالک

آخرین فرد فهرست هنرمندان معروف که خواهر یا برادر دوقلو دارند رامی و سامی مالک هستند.
رامی، بازیگر سریال آقای ربات در ۱۸ سالگی تبدیل به اولین بازیگر از اقلیت‌های قومی شد که توانسته جایزه بهترین بازیگر نقش اول امی را به دست آورد.

او یک برادر دو قلو به نام سامی دارد که در لس‌آنجلس معلم است. گرچه هر دو برادر در سینما مشغول به کار نیستند اما دست‌کم اسم هردوی آن‌ها سینمایی است: رامی و سامی.

مطلاب مربوط

حکایتهای گلستان سعدی به زبان ساده

باب چهارم، در فواید خاموشی حکایت نهم: برای خرید خانه ای مردد بودم. جهودی گفت: …

فصل های زندگی

فصل پاییز آغاز شد، فصل رنگارنگی برگ های درختان. در این فصل، زیبایی طبیعت، به …