خانه / گوناگون / اطلاع رسانی مسافران از داخل هواپیمای کانادایی سرگردان در آسمان اسپانیا

اطلاع رسانی مسافران از داخل هواپیمای کانادایی سرگردان در آسمان اسپانیا

برخی از مسافران پرواز مادرید به تورنتو که روز گذشته دچار نقص فنی شد، زمانیکه در آسمان سرگردان بودند در شبکه‌های اجتماعی اطلاع‌رسانی می‌کردند.

یک هواپیمای خطوط هواپیمایی کانادا که از مادرید عازم تورنتو بود، روز ۳ فوریه (۱۴ بهمن) به‌دلیل نقص فنی در چرخ‌ها مجبور به بازگشت به فرودگاه آدولفو سوارز باراخاس شد اما پیش از فرود اضطراری برای کاهش سوخت و سبک شدن سه ساعت در آسمان سرگردان بود.

یکی از ۱۰ چرخ این هواپیما با حدود ۱۳۰ مسافر و خدمه، هنگام پرواز دچار نقص فنی شد و بخشی از قطعات آن به داخل موتور رفت که باعث آسیب به موتور شد. بدنبال بروز این نقص خلبان به سمت فرودگاه پایتخت اسپانیا بازگشت و درخواست فرود اضطراری کرد اما بر باند نشستن این پرواز سه ساعت طول کشید.در این فاصله برخی از مسافران این پرواز با استفاده از وای‌فای هواپیما در طول سه ساعت، اقدام به اطلاع رسانی از وضعیت خود و سایر مسافران کردند.

یک جنگنده اسپانیایی نیز در کنار این بوئینگ ۷۶۷ پرواز می‌کرد تا در زمان فرود از آن مراقبت کند. یکی از مسافران از اسکورت هواپیما توسط این جنگنده، ویدئویی را در حساب توئیتری خود منتشر کرد که با استقبال مخاطبان روبرو شد.

مطلاب مربوط

تساوی یک بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره‌جنوبی در مقدماتی جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، …

طرز تهیه آش دوغ

آش دوغ یکی از انواع آش های سنتی و قدیمی ایرانی است که مانند آش …