خانه / فرهنگ و هنر / اشلی گراهام مدل معروفی که با همه مدل‌ها فرق دارد

اشلی گراهام مدل معروفی که با همه مدل‌ها فرق دارد

اشلی گراهام متولد ۳۰ اکتبر ۱۹۸۷ در ایالت نبراسکای آمریکا، فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۲۰۰۱ آغاز کرد و موفقیتش در دنیای مد و فشن باعث شد که بارها تصویرش روی مجله‌های ووگ، هارپر بازار، گلمور و… به چاپ برسد. اما آنچه که او را نسبت به سایر مدل‌ها متمایز می‌کند، پلاس سایز بودن اوست.

در حالیکه بسیاری از آژانس‌های مد به دنبال مدل‌های لاغر هستند، اشلی گراهام به‌عنوان یک مدل سایز بزرگ توانسته خودش را به‌ عنوان یکی از برترین مدل‌ های جهان معرفی کند. او اکنون دهمین مدل ثروتمند جهان به شمار می‌رود و با توجه به افزایش شهرتش در سال‌ های اخیر احتمالاً ثروت او در آینده‌ ای نزدیک با رشدی چشمگیر همراه خواهد شد.

تصویر این مدل آمریکایی سال ۲۰۱۶ به‌عنوان اولین مدل پلاس سایز بر روی مجله ورزشی Sports Illustrated Swimsuit Issue چاپ شد و توجه‌ ها را به سمت او جلب کرد. گراهام پس از آن سه پیشنهاد جدید دریافت کرد و وارد مرحله جدیدی از دنیای شهرت شد.

اشلی طرفدار جنبش body positivy است که شعار اصلی‌ اش این است که “زیبایی واقعی فراتر از اندازه‌ها و طبیعی بودن زیباست”. این انجمن بر این باور است که همه باید خود و بدن‌شان را دوست داشته باشند و از معیارهای غیرطبیعی دوری کنند. اشلی گراهام با طرفداری از این جنبش توانسته زاویه دید مردم را نسبت به استانداردهای زیبایی تغییر دهد.

اشلی گراهام همچنین یک کتاب در مورد زیبایی و اعتماد به نفس و قدرت زنان نوشته که الهام‌ بخش عده زیادی از زنان شده است.

این مدل بر اساس لیست جهانی CB150 به عنوان یکی از زیباترین زنان جهان انتخاب شده است.

اشلی گراهام همسر جاستین اروین بازیگر هالیوود است. او و جاستین سال ۲۰۱۰ با هم ازدواج کردند و حضور دو نفره آنها بر روی فرش قرمزها با استقبال عکاسان همراه می‌شود. آنها زندگی عاشقانه‌ای دارند و کمتر پیش آمده که رسانه‌ها از اختلاف اشلی و همسرش بنویسند.

مطلاب مربوط

ونکوور: باز شدن بدبوترین گل جهان این روزها قابل بازدید است و هزاران نفر از آن دیدن می کنند

بدبوترین گل جهان که هنگام باز شدن، بوی گوشت مردار می دهد و به گل …

طلای زنده

یکی از مشکلات جهان امروز، حفظ بهداشت محیط زیست است. کره زمین، پر از آلودگی …