خانه / گوناگون / ازدواج جدید گوگوش با رها اعتمادی!!

ازدواج جدید گوگوش با رها اعتمادی!!

اخیرا گفته شده که رها اعتمادی شاعر و ترانه سرا و از مجریان و تهیه کنندگان شبکه من و تو با خواننده لس آنجلسی گوگوش (فائقه آتشین) وارد رابطه عاشقانه ای شده اند. ظاهرا در جریان آکادمی موسیقی گوگوش علاقه ای بین این دو شکل گرفت ولی در آن زمان رها اعتمادی با شخص دیگری در رابطه بود، با این وجود این دو رابطه بسیار نزدیک و صمیمی خود را حفظ کردند.

بنا بر گفته های یکی از مجریان من وتو که چند ماه پیش از این شبکه جدا شده این دو علاوه بر رابطه‌ی احساسی، رابطه‌ی کاری بسیار نزدیکی نیز با یکدیگر داشتند، رها اعتمادی ترانه‌سرای برخی از آهنگ‌های آکادمی موسیقی گوگوش و آلبوم حجم سبز، اعجاز گوگوش نیز بود.

پس از پایان آخرین سری مجموعه استیج و جدایی از آخرین دوست دختر خود( به نام دَنییل)، رها اعتمادی به لس آنجلس رفته و مدیر برنامه های گوگوش شده و بیش از پیش این دو نفر به هم نزدیک شدند. طی اخبار موثق این دو با هم در رابطه جدی هستند. این زوج هنوز خبر رابطه‌ی خود را به صورت رسمی اعلام نکرده اند اما دوستان و نزدیکانشان همگی از این موضوع باخبرند. رها اعتمادی و گوگوش با هم حدود ۳۵ سال تفاوت سنی دارند.

گوگوش هنرپیشه و خواننده لس آنجلسی متولد ۱۵ اردیبهشت ۱۳۲۹ در تهران (۶۷ سال دارد) است. وی بعد از انقلاب در ایران ماند و تا سال ۱۳۷۹ که در ایران بود هیچگونه فعالیت هنری نداشت. در سال ۷۹ پس از ۲۱ سال موفق به دریافت گذرنامه و خروج از ایران شد و فعالیت هنریش را از سر گرفت.

گوگوش چهار بار به صورت رسمی ازدواج کرده ( همسران سابق: محمود قربانی، بهروز وثوقی، همایون مصداقی و مسعود کیمیایی) و تنها یک پسر به اسم کامبیز دارد.

از آن طرف رها اعتمادی در ۱۳ آبان سال ۱۳۶۳ در تهران متولد شده (۳۲ سال دارد) و در سن شش ماهگی با خانواده به سوئد مهاجرت کرده و تا ۱۹ سالگی ساکن همین کشور بوده. پس از پایان تحصیلات در آمریکا به لندن مهاجرت کرده و ساکن همین شهر است.

رها اعتمادی مدتی برای مجموعه ببین تی‌وی فعالیت کرد و سپس به شبکه من و تو در لندن پیوست و مجری برنامه پر حاشیه آکادمی موسیقی گوگوش شد که از این شبکه پخش می شد.

مطلاب مربوط

خواص پسته برای کودکان؛ 10 خاصیتی که سلامتی شما را بیمه می کند

فواید پسته برای کودکان پسته یکی از مغزهای خوراکی با بیشترین میزان فیبر و چربی …

تئاتر ایرانی در بن؛ با نمایش کاریکاتوری علیه جنگ

انجمن تئاتر ایران و آلمان پس از دو سال وقفه یک نمایشنامه انتقادی را در …