خانه / فرهنگ و هنر / ابراز علاقه فراوان آبیشک باچان به همسرش آیشواریا رای!

ابراز علاقه فراوان آبیشک باچان به همسرش آیشواریا رای!

آی سینما: آبیشک باچان و آیشواریا رای , باچان در این باره گفته است هنگامی که آیشواریا روی فرش قرمز راه می رفت مانند پرنسس ها شده بود و من دوباره مثل روز اول عاشقش شدم.

آبیشک باچان تنها پسر آمیتاب باچان ده سال است با آیشواریا رای بازیگر هندی و دختر شایسته‌ی دنیا در سال ۱۹۹۴ ازدواج کرده است و حاصل این ازدواج این زوج دختری به نام آرادهیا است .

آبیشک باچان نیز خواننده و مجری تلویزیون است که تا کنون سه جایزه از جوایز فیلم فیر رابرای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد  دریافت کرده است واز این نظر رکورد داراست.

بسیاری می گویند وقتی حرف عشق و زندگی و موفقیت زوج های مشهور بالیوود به میان می آید، بی شک نام این دو بازیگر به ذهن می رسد.

اخیراً نیز همه آنهایی که در فستیوال فیلم کن حضور داشتند از نزدیک دیده اند که آبیشک باچان هنگام عبور آیشواریا رای روی فرش قرمز مانند آدمهای هیپنوتیزم شده بود و کاملاً مانند یک عاشق تازه کار به او خیره مانده بود.

باچان در این باره گفته است هنگامی که آیشواریا روی فرش قرمز راه می رفت مانند پرنسس ها شده بود و من دوباره مثل روز اول عاشقش شدم.

وی قبلا نیز در مصاحبه ای در باره ازدواج با آیشواریا رای گفته بود که من درباره آیشواریا پیش از اینکه بازیگر بشویم شنیده بودم. او شهرت فراوانی پیدا کرده بود.

هرکسی فکر می کرد او دارد روی ابرها سیر می کند! اما کسانی که آیشواریا را از نزدیک می شناسنند می دانند که باهوش؛ متواضع وقابل معاشرت و بسیار ملیح است و این شما را خلع سلاح می کند .

مطلاب مربوط

معرفی یازده فیلم ترسناک

11 فیلم ترسناک جدید برای کسانی که قلب قوی و سالمی دارند و دوست دارند …

نگاه

اخیراً مطلبی را در مجله شهرما آغاز کرده‌ایم با عنوان « بی شعوری » که …